Honda VTX 1800 (2003)

Vlastník Fuksino
Vloženo 18.9.2013
Aktualizováno 2.12.2019

Retro, originálně lakovaná, čeká na další doplňky...je to takový větší mazlík, kterému by slušela zpátečka

Motorka koupena od FIRMA:topQuad Teplice (Krupka) - V celku dobrý, dovezeno až domu :-)

Yamaha XV 1700 Warrior: důvod neuveden

První dojmy - No, váha téměř 360 kg hovoří za vše, na místě nic moc, ale jak se to rozjede, je to mnohem mnohem lepší. Musel jsem si na to zvyknout. Ještě na ní musím naoperovat plexištít a vážně uvažuji o opěrce řidiče. Občas mě berou záda. Ale problém bude spíše ve mě, ne v mazlíkovi :-)

Motorku bych doporučil pro - Dle mého názoru pro někoho, kdo chce zůstat na živu dýl, než ti, co hoblujou zmrzliny :-)

Doplňky na motorce - Kryt chladiče, opěrka spolujezdce, opěrka řidiče, držáky brašen, padáky - vše Iron Moto, boční brašny, předkopy, výfuky Cobra...

Protože se mi líbila na první pohled. Jízda pohodová, klidná, dokud nezatáhnete za heft, brzdy duální, což je ideální s ohledem na bezpečnost. Podvozek by mohl být vzhledem k typu motorky měkčí. Ovladatelnost je myslím o zvyku, chce to určitě najet nějaké ty kilometry. Spolujezdkyně Míša ji ještě nestihla řádně vyzkoušet, protože nám běhá po bytě malá pipina a je to takovej mamánek Spotřeba kolem 6L

Fuksino
Fuksino napsal 17.02.14 v 14:11

Díky pane

pityulee
pityulee napsal 01.02.14 v 21:14 10b.

Krásná mašina, je to i můj sen...

collombo
collombo napsal 25.09.13 v 22:16

Dobrá volba!Pěkný stroj.

Fuksino
Fuksino napsal 23.09.13 v 06:06

Díky klucí

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 20.09.13 v 18:21 10b.

supr Honda opěrku řidiče doporučuji,je to potom o něčem jiném gratulejšn