Kymco People 150 (2000)

Vlastník LANdič.
Vloženo 16.9.2013
Aktualizováno 1.1.2018

Původně jsem kupoval Kymco pro sebe do Brna na ježdění do školy a po městě, ale nakonec ho dostane přítulka. Teda až nám ho vrátí ze servisu..

První dojmy - Dokud jezdil, tak jezdil krásně.. Ve dvou není problém, jede poměrně svižně, ale když jede člověk sám, lépe to snáší i tlumiče. Jinak posez je klasickej WC styl, ale na město ideál, dosáhnou na zem i menší postavy bez nějaké námahy. Plasty jsou poměrně křehký takže to chce dávat pozor na případné "odložení".

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi do 185cm ať baby či chlapy, je to jedno ;)

Doplňky na motorce - Kufr Kappa.

Šel jsem do Kymca kvůli větším kolům a poměrně dobré ceně.. Která se následnou opravou motoru zvedla.. Takže doufám, že po opravě bude jezdit jak má a že pár sezon poslouží.

Svezení je na tom opravdu fajn, takže v případě městského přesouvání netrpíte jako na padesátce a dá se s ním vcelku hezky promotat městským provozem i ve špičce. Velká 16ti palcová kola hezky vyrovnávají nerovnosti, jen to chce dávat pozor na podélné spáry či hrany, úzká kola se v nich solidně zavrtí. Malou nevýhodou je zmenšený úložný prostor pod sedlem(16" kola) což částečně vynahrazuje menší kastlík pod řidítky ( mobil, peněženku a doklady tam nacpete bez problému.).

Tonyny
Tonyny napsal 17.01.16 v 20:18 10b.

pekne se to tam veslo