Yamaha X-max 125 (2006)

Vlastník Luke11
Vloženo 14.9.2013
Aktualizováno 13.8.2017

no je to prostě nádherný kousek

Motorka koupena od FIRMA:Jiří Hanuš - JJ Moto (Vyškov - Měs - X-maxe jsem našel na netu. Po několika mailech a tel. hovorech jsem vzal dodávku a frčel jsem do Vyškova. Pánové mi jej předvedli - ve skutečnosti vypadal daleko líp než na fotkách na netu. Zbývalo tedy vyřešit formality -smlouva ..., dostal jsem papíry od všech servisů, které byly u X-maxe provedeny, všechny klíče a pár rad k servisu. S prodejcem tedy výborná zkušenost.

Suzuki AN 125 Burgman: prostě Yamaha mi padla do oka a nakonec i do ruky daleko líp

První dojmy - Splňuje to, co jsem potřeboval - přibližovadlo na krátké vzdálenosti, ale dá se podniknout i nějaká ta delší cesta, pokud dovolí počasí využiju jej i pro cestování do práce - cca 40 km denně.

Zatím jen pár krátkých jízd - na STK, na magistrát a nakonec i do práce (40 km). Najeto jen pár km a zatím vše v pohodě. Jediné, co mi vadí je, horší ovladatelnost na místě - přece jen je trochu větší a těžší než skůtry do 50 ccm, myslím ale, že je to jen o zvyku.

amaize
amaize napsal 06.10.13 v 20:11 10b.

koukám další X-Max 125 a ještě zakoupený u J&J Moto z dobrou referencí , tak letos už toho slunce moc neužiješ_(me) takže do příští sezóny přeju hodně suchých kilometrů a až toho najedeš víc tak se vrať a napiš sem něco

pelito
pelito napsal 14.09.13 v 20:56 10b.

paráda, ať slouží