Honda CBF 500 (2007)

Vlastník elektrikar
Vloženo 13.9.2013
Aktualizováno 25.3.2019

Motorku jsem si vysnil a vybral, protože mě zaujala a padla rychle do ruky.

Honda CBF 600S: Je hůře ovladatelná oproti CBF500. A výkon v nízkých otáčkách je velmi malý, což u CBF500 je už od spodu.
Suzuki GS 500E: Nejdříve jsem uvažoval o této motorce. Jelikož mě odradila velikost motorky - malá, a je to vzducháč, ale to by nebyl hlavní důvod proč jsem ji vyřadil ze seznamu. Nebyla mě doporučena, z důvodu velké poruchovosti a žravosti oleje.
Kawasaki ER 5: Tuto motorku jsem vyřadil z důvodu absence zadní kotoučové brzdy a také z důvodu velikosti. Nebyla mě doporučena.

První dojmy - před koupí: dobře ovladatelná, výkon, ochrana jezdce před větrem - plexištítek

Motorku bych doporučil pro - začátečníky a pokročilé jezdce, kteří nechtějí závodit a chtějí spíše cestovat, nebo dojíždět z bodu A do bodu B.

Doplňky na motorce - Plexi štítek, hlavní stojan, nosič topcase Kappa, nosič bočních kufrů GIVI, držák telefonu, vyhřívané gripy, autozásuvka,...

Průměrná spotřeba - 4.76944 l/100km

Po první projížďce na motocyklu jsem si uvědomil, že jsem koupil výbornou motorku. Jde krásně do zatáček a i krásně za plynem i když je seškrcená.

Po pár stovkách kilometrů:
S motocyklem jsem 100% spokojený. V jednom i ve dvou jede motorka skvěle. Cestování s tímto motocyklem bude určitě lahoda :D. Když jsem potřeboval zabrzdit z větší rychlosti, tak motocykl docela dost rychle zastavil.

Bobki
Bobki napsal 16.08.19 v 08:47 9b.

Ahoj, můžu se zeptat, jaký máš na motorce plexi štítek? Mám CBF 600 N a zatím se mi žádný štítek moc nelíbil. Ale ten tvůj je hodně decentní a na mašině vypadá pěkně. Díky

elektrikar
elektrikar napsal 12.03.17 v 17:37

Děkuji :)

Vašina
Vašina napsal 10.04.16 v 14:56 10b.

taky jsem vlastník tehle krasavice

ElFidel
ElFidel napsal 28.10.15 v 20:42 10b.

Mefistofel
Mefistofel napsal 03.08.14 v 10:48 10b.

Pěknej pětistovkovej bratříček Koukám, že je to skoro to samý, jen je v rámu jinej motor a vepředu o jednu kotoučovku míň... 10 bodů a mnoho pohodovejch kilometrů přeju k tomu.