Yamaha XJR 1300 (2001)

Vlastník 464646
Vloženo 12.9.2013
Aktualizováno 3.3.2018

Co o ní říct o téhle krásce.Myslím že už nemám kam jít.Zůstanem už na věky spolu.

Kawasaki ZRX 1200: Bylo to nejtěžší rozhodování.
Suzuki GSX 1400: Nádherné moto a kus železa.
Honda CB 1300: Krásná,motor určitě jak jinak než držák,ale právě ten motor rozhodl,v mích očí moc ladné křivky.

První dojmy - První dojmy.Fouká na ní jako jako svina...ale tak to prostě je.Nemá 6 rychlostní stupen...ale tak to prostě je.Je těžká jak prase...ale tak to prostě je.Tak proč jí vlastně chci.No protože když už né takovou mašinu, tak jakou!!!???Má srdce a duši,dá se na ní dívat furt,neomrzí.

Motorku bych doporučil pro - Bože můj, jak já můžu určovat pro koho je toto moto vhodné.Každý to má jinak a hlavně má jinak postavenou hlavu.Na výběr motky, si musí přijít každý sám.Přeji hodně pohody, při výběru motky.

Doplňky na motorce -

Michelin Pilot Road 3,Padáky,Tlumič řízení hyperpro,pancéřové hadičky,tvrdší pružiny na předku,Alarm,zásuvka,zadní blatníček,plexi štít, kufr givi Maxia s opěrkou a zahrádkou,Boční držáky brašen vlastní výroby, sedlo,předkopy,mřížka olej. chladiče,výfuky buyak.

Je to Tyranosaurus .Těžkotonážní dravec, který když se nasere nemá slitování.Pohodlí,nemám připomínky a ani druhá polovička.Nechápu že se omílá dokola kroucení rámu,jezdil jsem na dost mašinách že mohu posoudit že není motorka která se nevlní.Dobře, mín nebo víc.Ale to že se tu bavíme a konkrétně o této mašině je bezpředmětné, prostě to tak má být,alspon ta motorka žije a hejbe se.Spotřeba, no není to žádný výplod elektroniky,tak at žere.Prostě když tu motorku někam zaparkuji,třeba někde na příjemném místě v přírodě a sednu si opodál, zapálím doutník a koukám střídavě třeba do krásného údolí a na svou motku,tak to je relax.No prostě klídek a tabáček.Proč to vlastně vyprávím,každý to máme jinak.Jen sem chtěl říct ,že by si měl každý koupit mašinu takovou, aby se vedle nííí cítil vždy skvěle a měl pocit že je na něco hrdý.S přáním všem motorkářům,kurna jedééém.

jokra75
jokra75 napsal 28.04.18 v 15:42 10b.

Prahnul jsem po CB 1300,ale rozhodl vzhled...XJR 1300 vypadá líp,má lépe udělaný motor(alespoň na pohled určitě )Tvá strojovna je důkazem

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 03.03.18 v 20:16 10b.

Krásná leštěnka

Čadil
Čadil napsal 03.03.18 v 15:32 10b.

krásný stroj a moc hezky napsáno.

Psisko
Psisko napsal 26.08.17 v 14:31 10b.

Nádherná klasika

Majkl1200
Majkl1200 napsal 22.06.17 v 13:37 10b.

ten motor je nesmrtelný...ať slouží!!