Yamaha MT-03 (2006)

Vlastník Machala22
Vloženo 11.9.2013
Aktualizováno 21.10.2015

Lehce ovladatelná a hbitá mašina vhodná pro začínající jezdce co přesedlali ze 125 ccm.

První dojmy - Motorka je celkově zajímává, přední světlo , dva výfuky pod sedlem( prostě všechno) a nejvíc tlumič, který je viditelný z pravé strany moroky. Po první jízdě mi připadala motorka těžká protože sem byl zvyklý ze stopětadvácy ale ted sem si zvykl na tohle a je to super váha mi vůbec nevadí je to super ovladatelná a hbitá motorka. Při rozjezdu nedělá problém mít přední kolo v luftu. :))

Motorku bych doporučil pro - Četl jsem že se motorka hodí spíše pro holky, ale doporučil bych ji hlavně těm ,kteří se chtějí naučit jezdit a těm co si rozšíří řidičák na 35Kw.

Doplňky na motorce - Širší řídítka, Závaží v řídítkách,Proužky na kolech,..

Stroj jsem chtěl už delší dobu.Oblíbil jsem si ho a proto jsem si ho koupil. Na motorce mě překvapila váha , pěkný zvuk, ale také ostré brzdy na které jsem nebyl zvyklý.Při sezení na motorce vidíte skoro na cestu.Na pravé straně motorky je hlavní tlumič, který lze nastavit podle potřeby. Motor je jednoválec chlazený vodou a při nastartování si umí pěkně zabublat. Ovladatelnost této motorky je perfektní díky její váze obratností a hbitostí. Při jízdě ve dvou se motorka chová zase jinak,protože má na sobě větší váhu tak mi přijde taková línější. Úložný prostor u této motorky je dostatečný k uschován povinné výbavy (lékarnička, vesta a pod..)Spitřeba se pohybuje kolem 6 litrů ale záleží zda motorku honíte nebo se klidně vezete. Na cestování se motorka moc nehodí ale není to s ní určitě žádný problém. Posez je vzpřímený a nebolí při delší jízdě záda. Moje motorka má 33kw což není žádná střela ale na naučení ÚPLNĚ bohatě stačí. Nevýhodou jsou vibrace při rychlosti kolem 130 km/h. Doufám že motorka bude složit bez závad a jiných problémů

wthelll
wthelll napsal 11.05.14 v 19:08 10b.

Yamaha!

dědoušek
dědoušek napsal 10.04.14 v 12:38 10b.

Tak ta se mi líbí. A hodně. Jen opatrně, to bude asi pěkná dračice. Přeju hodně šťastných kilometrů, vždy se šťastnými návraty.

Machala22
Machala22 napsal 22.01.14 v 15:54

Díky moc přes zimu dodělávám nějaké věci tak fotky až v létě pěkně v teploučku :D :)

context
context napsal 17.01.14 v 18:54 10b.

krásna motorka dávam 10b, ale chtělo by to více fotek

Eyky
Eyky napsal 12.09.13 v 09:08 10b.

Moc pěkná motorka
Dle mého soudu s úplně nadčasovým dizajnem.
Ať slouží jenom pro radost.