Kentoya Twin Cup 50 4T (2013)

Vlastník kimekime
Vloženo 10.9.2013
Aktualizováno 8.2.2018

Malinký mopídek se 140ccm motorem

Motorka koupena od Kentoya - Dobré,ale že bych byl z nich celej paf,to ne. Zatím byly absolutně nepřipravený. Uvidím jak se zachovaj při garančkách a reklamacích (je to jejich vizitka,já budu psát skutečnost)

Yuki Quick 50: Drátový kola který praska,hnusný budíky a nemaj černou barvu :D
Shineray XY 50 Q2 : Není prodejce ani servis v okolí a má výplet
TMEC Betka: Drahá jako čuně,budíky...,kola?

První dojmy - První dojmy z jízdy? Po ujetí asi 10metrů - kurva,jak se na tom řadí??? :D Po té,co jsem zařadil mi prolítla otázka - za jak dlouho se asi dostanu domů? (25km) Uvelebil jsem se a vychutnával jsem si první jízdu. Zmrzlej ale vysmátej :D

Motorku bych doporučil pro - před úpravou: Pro všechny nenáročný uživatele po úpravě: Pro všechny hazardéry se životem. Ale prdel to prostě je!

Doplňky na motorce - Nainstaloval jsem tam novej motor stomp 140ccm s ostrou vačkou kterej má 14koní a jednoho mentála v sedle :D

Vybral jsem si Kentoyu kvůli loukoťům,že vydržej i spolujezdce,ikdyž normální výplet se mi líbí víc,ale mě nejde o krásu,ale o praktičnost a možnost si ušetřit nějakou tu korunu a čas strávený v servise kvůli křehkýmu výpletu. Pak se mi líbějí kulaté budíky místo běžný hnusný krabice jako má třeba Betka nebo Yuki. A další plus je,že jí mají v černý barvě. Chtěl jsem modrou a nebo černou.
Nemůžu moc hodnotit,protože jsem Twincupa koupil 10.9.2013 a zatím jsem najel nula nula prt.
Jízda? Prostě lepší fichtl.
Motor? Přede jak koťátko. Zvuk super a k výkonu nemám námitky.
Brzdy? Zadní jsem ještě nepoužil. Dost brzdí motorem.
Podvozek? Není co řešit.
Ovladatelnost? Suprová
Spolujezdec? Si nestěžuje. Je tu taky možnost,že půjde pěšky :D
Úložný prostor? Absolutně žádnej,pokud neberu ohromný nosiče. Chtělo by to kastík.
Spotřeba? Suprová
Servis? Kapitola sama pro sebe. Poruchy? Ještě jsem si to nepřevzal a už bylo spatný koleno ke karburátoru-to je chyba servisu,že motorku složily a nevyzkoušeli.
Motorka se cítí nejlépe ve městě. Až se zajede,tak v Praze bude jako doma.
Na cestování je Goldwing,ale dokážu si představit na tom jet k moři...

21.4.2014
Stav tacho je 1027km
A furt to prostě jede :D
Není co řešit.

22.7.2015
Stav tacho je 2200km
Na svým názoru trvám

kimekime
kimekime napsal 08.02.18 v 19:27

Dne 2.2.2018 mi byl mopídek odcizen rovnou ze dvora v Novém Vestci.
Jinak poslední shrnutí:plasty jsou KO,potah sedla taky KO,zbytek motorky je kupodivu v pohodě.
A motor 140 tomu mopedu padl jak ulitej. Kombinace motor / brzdy nebyl nikdy problém.
Doporučuji

Olísko
Olísko napsal 09.12.17 v 13:25 10b.

Parádně napsané.

kimekime
kimekime napsal 26.08.14 v 14:32

dík
Stále jezdí. A super

pajapaja
pajapaja napsal 20.08.14 v 16:55

v tý černý je krásná furt slouží dobře?