Honda CB 600F Hornet (2007)

Vlastník Tůča.
Vloženo 8.9.2013
Aktualizováno 28.3.2015

Moc pěkný a zachovalý stroj Vzhledem k tomu, že mého předchozího miláčka jsem trochu dovybavil, bude tuto kočku čekat něco podobného Největší radost mám z homologovaného laďáku G&G, Moto GP style Opravdu brutální zvůček..

První dojmy - Tak mám novou kočku, opět jsem zvolil s dílny zn. Honda :-) Stále jsem váhal také o změně kubatury, ale nakonec jsem zůstal u šestky. Malinko jsem limitovanej místem garážování:-( Zatím jsem toho moc nenajezdíl, mám ji teprve týden, snad se letos ještě dočkám pěkného počasí a pořádně se svezu:-)

Doplňky na motorce - Zatím blinkry, zrcátka a závažíčka Barracuda.

Honda je Honda )) Hondu mám již od začátku a tak moje volba byla jasná. Neříkám že tomu bude tak vždy , ale prozatím jsem věrný značce. I když ta změna oproti mé minulé není tak zásadní, tak určité rozdíly zaznamenává. Tím že je to stříkačka mnohem lépe startuje a také chod motoru je pravidelný a výkonný. Také podvozek je daleko příjemnější a tím je motorka také ovladatelnější. Je to prostě mladší kočka, tak uvidíme jak to bude dál Zatím spokojenost

Laďáček + doplňky Barrcuda

www.youtube.com/watch

Rob187
Rob187 napsal 07.02.16 v 23:40 10b.

Moc pěkná

Chameleon
Chameleon napsal 26.03.15 v 08:51

Moc hezká

Sison
Sison napsal 16.03.15 v 18:11

Zlatá ji mooooc sluší.Ty doplnky a sedlo,nádhera .Jasných 10b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 15.03.15 v 18:46 10b.

Opravdu vymazlemá Hondička

Hurtak
Hurtak napsal 27.10.14 v 20:56

JOjo stejný vkus asi máme.. koukám na tvou masinu a vždy čekám co nového ještě nakoupíš. podle mého kdyby se mi líbil ten novější model tak máme 2 uplně stejný mašiny.. prostě mam rád kvalitu ladnost a dezign.. jinak co plánuješ ještě nového..?