renocar_unor

Honda NT 700V Deauville (2008)

Vlastník suďárek
Vloženo 5.9.2013
Aktualizováno 7.9.2013

První majitel,najeto měla 10 000,garážovaná,nově obutá a hlavně v barvě,která se mě líbila nejvíce.

Honda XL 1000V Varadero: důvod neuveden
Honda ST 1300 Pan European: důvod neuveden
BMW R 1150 RT: důvod neuveden
Moto Guzzi Breva 1200: důvod neuveden

První dojmy - Trochu jsem se obával toho menšího obsahu,ale jak jsem po ujetí několika kilometrů zjistil , zbytečně. Na dvůr ,k původnímu majiteli,jsem se ,ze zkušební jízdy, vracel tak ,jako bych ji sedlal odjakživa. Co mi překvapilo nejvíce,byl ten výrazný, dunivý zvuk při ubrání plynu i přes to,že je to ,,jednolauf.,,

Doplňky na motorce - Hlavní stojan,ABS,navigace Garmin

Musím dodat,že jsem dlouho vybíral a vyzkoušel hodně strojů které by vyhovovaly
mé postavě,věku a mým nárokům na vzhled. Po dlouhém zvažování rozhodly tři aspekty. ...pohodlí,kardan a né choper (ten už doma jeden byl a staříka z něj bolely záda) .
Přiznám se ,že jsem vždy inklinoval ke kapotážím a cesťákům a při jejich výběru jsem,náhodně, kápnul na tuhle Hondu. Dostala mě hned a i když vím,že se mnou většina lidí nebude souhlasit,tak musím říci,že se mě ta motorka ,ale fakt, líbí.
Jednoduchý servis který ,každý trochu zručný jedinec,zvládne v pohodě sám,pokud mu nebude vadit demontovat kapotáž,ale ani to není žádný velký problém.
Ceny dílů jsou v celku slušné a poměrně dostupné. Horší to je s doplňky,těch jsem
u nás mnoho nenašel,zatím a pokud ano,tak za to chtějí někřesťanský řachy ...např,prodloužení předního blatníku cca, 700 .CZK.
Za plynem to vyráží poslušně,motor nevibruje a brzdy jsou úúúžasný. Podvozek stačí v pohodě i na naše hopstrády,takže i při jízdě po nějaké zastrčené okresce to neláme ruce. Spotřeba je podle stylu jízdy,ale do 5ti ,litrů jsem se vždy vešel.
Olej nežere...za letošních 4000.km.na rysce ubylo o milimetr.
Při cestě domů byla slyšet nepatrná hlučnost při vystavení spojky.To vyřešila výměna oleje...nalitý Motorex -doporučený a vyzkoušený zdatným jezdcem ivan11,za což mu chci ještě jednou poděkovat.
Jediné co mi ,trochu, vadí na tomto stroji jsou ty integrované kufry.Sice mají dostatek prostoru ,ale přeci jen, odháknout je a odejít s nimi je velká výhoda.
Řídítka bych snes o něco širší,ale zase by táhlo na ruce a šestý kvalt bych se moc hodil.
To je ona

k2j89
k2j89 napsal 11.01.16 v 16:26 10b.

Pěkná motorka, krásná barva a vítám tě do skupiny

Trinnlee
Trinnlee napsal 25.04.14 v 20:09

tak jsem asi taky divnej ale mě se ta motorka taky líbi a zvlást ta tvoje je v krasne barve, takže za me super...

pikot
pikot napsal 18.03.14 v 20:32 10b.

I já patřim do skupiny "postižených nevkusem" a devilka se mi líbí Ale od kolegů si vyslechnu svoje

JožinCZ
JožinCZ napsal 29.12.13 v 00:06

zdar.

dobrá volba, pro pohodovou jízdu. do kufrů prodávaj origo tašky které se dají vyndavat a nosit.
výhoda je, že když balíš a zavřeš tašku, tak víš že se to vejde do kufru :)

kuzmič
kuzmič napsal 13.12.13 v 21:06

Dobrá volba, mám její předchůdkyni a sdílím Tvůj názor!
Škoda těch neodjímatelných kufrů...
Přeju spoustu šťastných kilometrů a někdy možná na srazu...