Ducati Monster S2R (2005)

Vlastník Dany_86
Vloženo 2.9.2013
Aktualizováno 17.8.2016

cervena dalblice, pro me jedna z nejhezcich motorek

První dojmy - po presedlani z cbf si na duky pripadam jako na silnicnim kole, lehoucka a ovladatelna.

Doplňky na motorce - Za me, hlavne asi komplet vyfuk creptus i se svody, zrcatka do riditek, a pak odlehcovaci kura v podobe sundani plega, vyroba monopostu v podobe odsroubovani zadnich stupacek, a pak nejaky ty pi**vinky od barracudy jako padaky, drzak spz, atd :D

zkusenosti zatim moc neni. letos nemam ani moc casu takze najeto zatim pouze 2000 km, ale zatim spokojenost

Duky nuti jezdce do zatacek malinko vysednout, ale odmeni se nadhernym polozenim se do zatacky. proti CBF mi prijde neuveritelne obratna a opravdu kazdou zatacku se s ni se odvazim projet o neco rychleji nez drive.

az budu mit vice najeto tak jeste neco doplnim

Tak a sla do sveta :(

mno za tri a pul sezony jsme si meli dost casu si na sebe zvyknout a kazda jizda stala za to :)

najeto dohromady cca 15 000 km a z toho jednou delsi cesta pres alpy do chorvatska a zpatky.

Reci o nespolehlivosti italek vyvratila na plny care. Za celou dobu pouze v podstate beznej servis a vymena spotrebniho materialu ;)

Ve zkratce bych to schrnul asi takhle:
jizda na ni ... super pocit
ovladatelnost ... suprova, moto idealni do zatacek ;)
cestovani ... da se pouzit :D
podvozek ... paradne drzi stopu
brzdy ... citelny a krasne davkovatelny, zadny jedovky ;)

cili ciste sportovni nahacek zabalenej do krasnyho italskyho designu, bylo mi lito, ze sel do sveta, ale byl cas posunout se dal :)

Dany_86
Dany_86 napsal 15.01.14 v 20:31

Ahoj diky vsem

Duci se uz trosku tedka pres zimu ladi, ale na ten zvuk si budu muset asi chvili pockat.

Hold na Duci neni nic tak levnyho a jeste se vsechno shani daleko hur jak na nemastnou a neslanou hondu :), ale to si nestezuju s tim jsem pocital :)

dzarmil
dzarmil napsal 15.09.13 v 21:33 10b.

Asi nejhezči "monstr" všech dob .Přeju radost z jízdy na tomhle italským dvouválu .

Trinnlee
Trinnlee napsal 03.09.13 v 17:06 10b.

nazdar chlape...no nebylo by to ono kdyby to třebovák třebovákovi nepochválil takže ti gratuluji ke koupi masiny která už má svoje charizma ( nic proti honde - ale ta je takova nemastna neslana ) za to ducna uz je řádně okořeněný strojek...a ta tvoje se ti povedla...vypada jak nová, ducna ma byt červená, má mít letmák a zvuk že si z toho sedneš na prdel...Ten zvuk jiste jestě poladíš a bude 110procentní...tak hodne stastných km a kolama po zemi...

danny3716
danny3716 napsal 03.09.13 v 08:38 10b.

Moc pěkná . Vždycky se mi moc líbila

ZRX
ZRX napsal 02.09.13 v 22:34 10b.

10.b At ti to jezdí