Honda NC 700S (2014)

Vlastník spajda94
Vloženo 31.8.2013
Aktualizováno 9.2.2014

Hledal jsem něco do 35kw, víc zatím nemůžu podle zákona.A po ní jsem koukal , už od té doby co u nás vyšla. A teď to vyšlo.

Yamaha MT-03: Malá velikostně a jsem honďák.
Honda CB 500F: NC vyhrálo kvuli kufru místo nádže.

První dojmy - Ve srovnání s cbr125 je to rozdíl jako pra*e. Táhne to od spoda nemusí se to točit. Dělá to přesně to co co jsem od dvouválce očekával. Jezdím za 4,5L na stovku.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky a pro lidi kam se nikam neženou.

Doplňky na motorce - Padací rám givi.

Miluju hondy. A zalíbila se mě údajná spotřeba ke které mám celkem blízko. Udávají 3,5 a jezdím za 4,5 ale báječně si to užívám.
Stašně se mě libí ten nápad s úložným prostorem. Posunout nádž až pod sedlo a místo ní kufr na celou integrální helmu.

Trošku mě vadí jak má motorka vystrčenej chladič. Takže kdyby motorka jen spadla ze stojánku a chladič se poškodil. Vznikla by tam byla škoda přes 20 000 korun. Ta představa se mi nelíbí a tak jsem si pořídil padací rám od givi. Snad to pomůže.

Před tím jsem jezdil na Honda cbr 125 a je to nesrovnatelný. NC je těžší, rychlejší, líp akceleruje, brzdí líp. Ten zvuk už je taky poslouchatelný.

Nevím čím přesně to je, jestli podvozkem, pneumatikami nebo silnicí. Ale stává se mě, že to čas od času uklouzne. Po zimě zkusím vyměnit gumy. Je tam cestovní guma. Dám tam gumu složenou ze dvou směs a snad to bude lepší.

Zatím mám najeto 2000km. A jsem amximálně spokojen.

wsbk
wsbk napsal 05.05.15 v 13:47 10b.

Pupi04
Pupi04 napsal 10.11.14 v 00:24 10b.

Tak často sem nechodím, ale ode mne máš . Jen pro zajímavost:podívej se na www.nc700.sk možná se zde najde nějaká vychytávka

Petr_TA
Petr_TA napsal 09.02.14 v 08:06 10b.

Moooc pěkná Hondička

Geodet
Geodet napsal 09.02.14 v 07:41 10b.

Vybral si dobře.

Alesko
Alesko napsal 09.02.14 v 05:57 10b.

NC stroje su paradne . Davam 10 bodov s prianim vela stastnych km.