Kawasaki VN 1600 (2003)

Vlastník neznalek2210
Vloženo 25.8.2013
Aktualizováno 25.8.2013

Super stroj, který nadchne na první pohled...

Suzuki C1500 Intruder: Masivní nádrž.

První dojmy - Hned od prvního kontaktu jsem měl obrovský respekt, jelikož po 17 letech jsem zvolil rovnou 16-ti stovku. První vyjížďky byly tzv. v jednom, abych si jí trochu omakal a ujistil se v tom, že na ní stačím. Jelikož má moto nízké těžiště a díky tomu se výborně ovládá, neměl jsem s ní v podstatě žádný problém.

Motorku bych doporučil pro - Lidem, co už jsou vyblázněný a netítaj 200 v městě. Spolehlivá motorka, co zaujme širokou veřejnost.

Doplňky na motorce - rukojeti, padáky, opěrka, výfuky Vines Hanes

Stroj jsem si vybral hlavně proto, že měřím 186 cm a na menším stroji bych vypadal jako vosa na bonbóně. Zároveň jsem chtěl motorku - choperra, pro poklidnou jízdu krajinou - prostě kochačka. Pro motorku jsem po velkém vybírání zajel do Polska. Byl to sice risk, ale myslím, že se to nakonec vyplatilo. Po prvním odstrojení jsem byl nadšenej - vypadalo to, jako by motorka vyjela z výrobní linky. Navíc spoustu doplňků jako padáky, opěrka, přídavný světla, plexi a laděný výfuky .
Motor příjemně brumlá díky laďákům, brzdy velice spolehlivé, ovladatelnost naprostá paráda. Ještě zjišťuju optimální nastavení tlumičů, ale to přijde. Dle vyjádření mé ženy jako spolujezdce - plná spokojenost. Musím říct, že na dálnici při rychlosti 110 km/h se necítím úplně v pohodě - je to však díky kvalitě našich dálnic...( nerovnosti na silnici , které rozhodí ) Spotřeba se pohybuje kolem 6 litrů, což je myslím pohoda. Zatím bez poruchy - najeto cca 2.500 km!!!
Moto se cítí optimálně při rychlosti 90 km/h na dobrém podkladu silnice, je ale v pohodě i ve městě - problém je akorát při přejezdu přes tramvajové koleje. ( pěkně to rozhodí )

WolfStanley

velvet39 napsal 14.10.13 v 20:44

Moc pekna mašinka

ozzef72
ozzef72 napsal 24.09.13 v 19:38

Super volba kolego, přeju mnoho krásných chvil s tímto krásným strojem a posílám 10 B