Suzuki SV 650 (2008)

Vlastník ProstěMoris
Vloženo 25.8.2013
Aktualizováno 23.5.2014

Motocykl dovezený z Itálie, krásně zachovalý, najeto pouze necelých 10 tis. prostě padla do oka hned :)

Motorka koupena od FIRMA:Tass Motocentrum (Chrudim I) - super rychlý, maximální spokojenost, ochotný personál, u TASS moto je radost nakupovat :))

KTM Duke 390: jednoválec, malý obsah, vyrobený u Indiánů :D

První dojmy - Krásně ovladatelné moto, padla do ruky hned, pružný dvouvál do V použitelný už od nízkých otáček, trošku horší brzdy, ale ty se zlepšily pancéřovými hadičkami, podvozek si myslím docela slušný, k tomu perfektní spotřeba = ideální moto do začátku :)

Motorku bych doporučil pro - holky, kluci, starý, mladý, začátečníci i zkušení borci - na kochačku :D

Doplňky na motorce - Moto jsem koupil s: zkráceným zadním blatníkem a držákem SPZ, miniblinkry, pancéřové hadice, já akorát nalepil tankpad :D a ještě jsem nechal předělat miniblinkry za LEDky - ty staré špatně svítily

Motocykl jsem zakoupil 20.7.2013 u firmy TASS motocentrum která sídlí v Rabštejnské Lhotě u Chrudimi. Suzu jsem si vyhlídl u nich na internetových stránkách kde mi hned padla do oka :) tak jsem si domluvil návštěvu. A za 3 dny jsem si pro ní jel :) Proběhla zkušební jízda, vše bylo téměř v pořádku, až na přední vidle které trochu tekly - to je ale asi běžné, ujišťoval mě prodejce, protože motorka byla při převozu z Itálie dlouhou dobu přikurtována na vozíku za autem a tlumiče se musí stáhnout na doraz aby se moto ani nepohnulo za jízdy - prodejce měl opravdu pravdu teď neuniká ani kapka :) Motorku mám krátce, ale jezdím docela často takže mám už nalítáno přes 1200 kilometrů a dělá mi holka samou radost :))

Namontován Creptus s tlumivkou, tlumivka hned po příjezdu domů sundána a jezdim bez :D

jirgus.z
jirgus.z napsal 09.09.14 v 18:41

Nahatá ďáblice ... pěknej stroj ať slouží

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 18.06.14 v 17:26 10b.

Dost fajnový SV, navíc se správným počtem válců

hOOrNeT
hOOrNeT napsal 09.04.14 v 19:08