Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník R-2
Vloženo 13.4.2006
Aktualizováno 23.6.2009

Prodáno.

Zakoupeno 12,04,2006 v MotoPavelka Dvůr Králové.

Zkušenosti: 2006

no zatím těch 200km domů, ale určitě to bude rychle jinak :o). Zatím paráda

400km * Tak a je tady dalších 200km, převážně večer a v noci, s příjemným deštěm, jako společníkem, všechno je OK, opravdu mě Stromeček příjemně překvapuje. Sešteloval jsem plexi na pozici dvě - měřím 172cm a teď, jsem úplně za větrem-turbulence??? Nejvíc jsem jel kousek 140, jinak cca 100 a nic, tak snad to bude OK...

600km * Tak jsme spolu zlomili 600 - posledních 100 jen po Praze, myslím, že je vše OK (ráno jsem sundal "lešení" na boční kufry = je to 6 šroubů a bez vypadá líp a než vyrazím dál tak to je namontované za 10minut)

1000km * (22,04,2006) všechno funguje OK, už to "pouštím" k 7.000, začíná to být zábava, zvažuju koupení orig.sedla -20mm, přeci jen jsem prcek :o/. Všechno bez připomínek - v úterý 25,04, jedu do Dvora na 1.garančku.

1300km * prohlídka OK, vyměněn olej + filtr. Už jsem zkusil i rychlejší jízdu po dálnici = turbulence? nikde nic, hmyzáci zůstávají především na plexi a helma je celkem čistá a foukání do zad? Nikde nic. V neděli vyrážíme do Rakouska a ??? dle počasí, tak něco najedem... :o) = zatím opravdu spokojenost. Pěknej zátah a málo řazení. Když nehledáš super sport a chceš trošku cestovat, tak to vypadá jako dobrá volba...

4.400km * z toho minulý týden 3.046km dovolená... Bez poruch, více dopíšu postřehů a foto z dovolené dodám :o). Jediné co mne trápí je nad 160km/h "rozklepání" se celého předku (???vyvážení???)

6.325km * minulý týden koupání v Chorvatsku na Istrii - Premantura (1.861km).

zítra jedu do Dvora Králového na II.garančku + "hledání původu klepání předku (v 60km/h když se jede bez drzení, tak kmitají řídítka, pak do 160km/h je klid a ve 160km/h se rozvibruje celý předek "už si zvykám...").

Jinak spokojenost a bez problémů, pohodlíčko a uvolněná pozice = prostě radost cestovat.

7.000km * 17.07.2006, dneska prvně napínání řetězu (o 3/4 otáčky imbusu). Taky jsem změkčil moto = předek na 4kroužky, zadek na jeden a tlumič 1,5 otáčky = je to celkově měkčí a při jízdě opravdu pohodlné (ve dvou budu štelovat zadek na 3.), určitě ne na kalbu, ale na pohodu paráda.

co se týká vybrací = sundáno přední kolo, vymyt Ultra Seal, převáženo a celkem pohoda (asi bych měl udělat to samé se zadkem, přeci jen ještě něco malinko je cítit).

po 7.000 stav pneu:

přední 85%

zadní 70%

to jsem nečekal, faktem je, že se Stromkem jezdím spíš mírně a na pohodu, ale stejně je to dobrý ;o)

8.500km * 31.12.2006 konec roku a tohle je číslo na kterém jsme letos skončili = když to vezmu jako hodnocení, tak vše OK, bez problémů = Stomka můžu jen doporučit, pro cestovatele naprostá pohoda.

2007

ahoj A omluVA VŠEM, ŽE jsem tady delší dobu nebyl...

Letos zatím najeto cca 1.000km (9.500km = vše OK)

Takže co se odehrálo na mém Stromku od srazu Stromkařů:

1/ kdo byl i v neděli mohl vidět sedlo Bagster (mělo být -20mm = je -8mm)

2/ namontovány "kosti" +0,6mm = snížení cca -16mm zadek

3/ puštěno na předku o -14mm

4/ namontovám origo Suzuki kryt řetězu (je leštěnej hliník = mě se to nelíbilo, tak je zmatněn stejně jako kryt pod motorem)

5/ zakoupeno origo plexi s deflektorem Suzuki (budu montovat)

Co se týká snížení = moto šla dolů o -15mm jezdím většinou ve dvou (90kg + 60kg + něco co vezeme) a i po šotolině a rozumných hrbolech po polní cestě OK = 1x jsem šel o zem krytem motoru, ale to by šel asi každý = fakt veliká díra.

Subjektivní pocit = podstatně ovladatelněší stromek = sakra, že by ta "maličká" změna těžiště měla takovej vliv???)

Závěr:...a hlavně došlápnu na zem :o)

12.000km * normální servis (JP moto) ve 12ti + reklamace pravého předního světla = prostě za 12.000km pořád svítí nahoru a hle opravdu vada z výroby = vyměněno (sem lama, že sem ho nenechal vyměnit dříve).

16.256km * je tady podzim :o(

jo pozn. k plexi s deflektorem = deflektor je super = turbulence sou fuč, ale namontoval jsem deflektor na původní plexi (není dole tak vykrojené a když prší, tak nestříká voda přes budíky) = jinak plexi na poloze 2.

a něco ke kufrům, kdybych nebyl trotl, tak místo Suzuki bych tam dal Alu, pěkně otvírací ze zhora... = mě by vyhovovali více...

pneu jsou stále v poho, ale už je snad raději sundám (je s nima fakt "legrace", přítelkyně v Alpách po několikátém "ujetí" nabyla dojem, že to není ten správný druh adrenalinu co vyhledává :o)) = já ostatně také ne = půjdu asi do Metz tourance).

jo a v cca 14.000km jsem podruhé "dopnul" řetěz

2008

nyní 19.200km = není čas a hlavně jsem skoro pořád doma =nemocnej = jo je to tak, budu se se stromečkem loučit

Příslušenství:

bílé blinkry,

kompletní lešení + plotna + 3x kufr (48 s opěrkou + 35 + 32l),

tankpad V strom = vše originál příslušenství suzuki

sedlo potažené gelové Bagster

snížení cca -15mm (vepředu puštěno na vydlích a nové = delší kosti na zadku = možno vrátit z5 za cca 20min.práce), vše příslušenství, které bylo koupeno a namontováno za něco původního mám samozřejmě také = plast kryt rětězu, původní zadní plotna, oranžové blinkry.).

Cesty:

Itálie - Francie 2006

Chorvatsko 2006

1.V-strom sraz Hotel Troníček 2007

Německo-Rakousko-Itálie-Švýcarsko-Slovinsko-Chorvatsko 2007

Rakousko Alpy - Slovinsko - Chorvatsko Istrie2007

Rakousko - Slovinsko - Chorvatsko2008

prodáno:

Všechno jednou končí a pro někoho, zas něco začíná.

Jsem doma, nemocnej a na motce už toho moc nenalítám, tak je k prodeji.

jawa354
jawa354 napsal 23.04.17 v 11:24 10b.

stanley22
stanley22 napsal 27.10.06 v 06:28

Nadherna masa,<br />
na jare kupuju taky. A jestli mas vice fotek tak mi prosim posli. Origo doplnky me fakt lakaji. At ti to fakci a levnej beneli.

smazany4474
smazany4474 napsal 22.05.06 v 15:27

taky jsem svýho stroma koupil u Pavelky ve Dvoře. Spokojenost nadevše.

napsal 18.04.06 v 00:24

R-2: Tak to jsou dobré zprávy s tím čekáním/nečekáním . A co fotky, budou? Pokud jich budeš mít víc a můžeš mi je poslat na můj mail (l.lamac@seznam.cz), budu jedině rád . Zajímá mě jak vypadá černej strom s origo doplňkama... Ať ti to jezdí..

kill-bill
kill-bill napsal 17.04.06 v 19:25

Zdravím,jestli jsem se dobře díval na fotku ninji,tak tu jsem od tebe na podzim koupil,mám na ní zatím nalítáno 1000 km a jsem moc spokojenej. Tak nakonec u tebe zvítězila suzuki,moc pěkná,přeju hodně kilometrů bez nehod.