Ducati 848 (2008)

Vlastník Beny037
Vloženo 19.8.2013
Aktualizováno 19.8.2013

Další přírůstek z Italské stáje.

První dojmy - 848 jsem pořizoval výhradně za účelem crcání se po okruhu :-) Proto mi do oka padl tento kousek, na který jsem náhodně narazil. Spokojenost maximální můžu jen vřele doporučit

848 jsem pořizoval výhradně za účelem crcání se po okruhu . Proto mi do oka padl tento kousek, na který jsem náhodně narazil jak leží zapřášený a roznejtovaný po pádu v jedné Ducati stáji
Původně byla v plánu 1098 ale vrámci mých takřka 0 zkušeností nebylo třeba hledat dál.
V 848 byl slušný základ po předchozím majiteli: Podvozek ohlins z 1098S, brzdiče 999R,
komplet výfukový systém leo vince,sada kovaných alu kol a suchy antihop.
Bohužel následkem pádu tam i některé věci nebyli vůbec nebo v místech kde být němaj
Největší potíž byla z přístrojovou,tu jsem musel sehnat jinou a začalo zimní skládání.
Na moto jsem domontoval jen rychlopal, pádové čidlo zadní unášeč tss a spoustu rozet na doladění…..
Jako poslední fáze bylo upravení a lakování kapot. Po dlouhých návrzích jsem nakonec zvolil
repliku která absolutně pohltila i vlastní nápad a to 1098R motorobert.

Letos jsem se zaměřil na naše dva okruhy Most + Brno a tam to zkusit nějak poladit. V brně jsem do testu zapojil i pádové čidlo a prostě funguje Co se týkalo převodu ty sem během sezony nějak naladil k mé spokojenisti ale s podvozkem to bylo težší…..jelikož jsem tomu vůbec nerozuměl obrátil jsem se na člověka co je repasoval a tak mi tam podle tabulek něco namastil, bohužel to zřejmě byly tabulky zetoru…..naštěstí si na mě před mým koncem sezony udělal trochu času Robert Papepežík a nalil trochu svých vědomostí do podvozku, osadil ho správnými pružinami a bohužel až na poslední ježdění to začalo fungovat jak má
Co se týká nejlepších výsledku :
Most jsem letos zvládl nejlepší za 1:48 a 5 místo pro speed
Brno slabších 2:16 2 místo racetrack dvouvál.
Takže s 848 maximální spokojenost!!! A velké díky Robertu Papežíkovi za sevis a uživateli Doucha za pádové čidlo

pavelpch
pavelpch napsal 06.08.22 v 22:45

moc ti děkuji za odpověď fakt si mi pomohl

pavelpch
pavelpch napsal 26.03.22 v 23:53

Ahoj prosim tě jak si řešil to padové čidlo na 848

Beny037
Beny037 napsal 12.03.15 v 08:55

Díky, no až mi časomíra v Mostě ukáže 1:44 pak budu mít pocit že zvládnu i 10sítku

Taz-007
Taz-007 napsal 20.02.15 v 14:07 10b.

Tak kdy budeš připravenej na 1098? Jinak za 10