Honda @125 (2011)

Vlastník Li.
Vloženo 16.8.2013
Aktualizováno 2.5.2016

Vloženo: 27.07.2015, Uskutečněno: 27.07.2015, Stav tachometru: 5884 km, Zhlédnuto: 23x

37.Objevování neznámých silniček
Nooo né tak úplně, teda původně. Jsem si tak říkala že bych zajela v pravo...vlevo... kam ty silnice asi vedou... Ale teď? Teď jsem jela do Doubí k tetě, vyzvednou zásilku pro tetu Dášu z Král. Pořičí. Vyzvednu a jedu. Přijedu a teta Dáša převzala zásilku a frk mi na oplátku další pro tetu Annu. ÁÁÁ co ten krém? Jejda. Krém mám doma
Tak z Pořičí zpět do Varů pro krém, a doma nechávám i balíček pro mne. Nooo nepojedu hned do Doubí a pak zase do Pořičí, se projedu. Vezmu to na Kladskou, tou pěknou cestičkou (na kterou bez Amila netrefím), pak Krakonoš, frrr Mariánky, Kynžvart a někudy na Sokolov...Král. Pořičí...KV...garáž. Nooo pěkně jsem si to malovala... Dopadlo to přesně jinak
...a netrefila... Si tak říkám: to by mohla být ta odbočka vpravo... Jedu...kopec...les...ááá konečně na hoře...jen okolí se mi zdálo jiné. Jedu... hm...název vsi je mi povědomé... Ha, Hornické muzeum v Krásně. Hm, tak to jsem vedle jak ta jedle. Nu což, nikam nespěchám, s nikým domluvená nejsem, tak co? Jedu a jsem opět dole na dvacítce. Nu což, tak je to asi dál... I když jak jsem jela dolů, v zatáčce před sinicí 20, byla odbočka kamsi... Se vracím a jedu... Zapomenutá vesnička. A že prý dál je to na traktor. Tak se obracím a frrr na dvacet... Ha, u výjezdu v té zatáčce je motorka a u ní shýbnutý motorkář. Hmmm, ta mašina je mi povědomá, no nejen, to vypadá jak Pepa8! A také že jo.
Přibrzdím a povídám: Došel benzín? On: ne, a jen se usmívá. Já: čekáš až houby porostou? On: jen se usmívá a něco blekotá. Nic, jedu dál.
Za kolejemi se vydávám opět vpravo do kopce... a zas vedle... tam někde šipka Prameny - Sokolov... Jedu a někam dojedu... Foto...foto...a pak už hledání vzdávám...hodin dost, tak akorát frrr do Pořičí... Tak na dalším ukazateli si vybírám Sokolov... brrrrr to byla kosa, cesta vedla lesem, brrr
Další muzeum...tentokrát Důl Jeronýr. Prdím na něj, příště, jedu.
Předávám já sklerotik pleťový krém, frrr na limo na statek, jak jsem slíbila.
Houby limo, dala jsem si kávu a poslední špičku, punčíček už mi někdo vyfouknul
ÁÁÁ garáž otevřená, tak parkuji a zase špatně! Ven, se odvezeš a já se konečně projedu .. Cesta zpět byla cestou necestou, tááák jsem dolítala až na 181 km i s baťůžkem

Li. (-3) napsal 27.07.2015 v 22:37

Teď jsem tak koukala na mapy...a druhá odbočka na Novou Ves, jsem byla kousek... mě by švihlo. Si to musím vytisknout. A koukala jsem ze i v prvním případě, kdybych nejela na horu směr vyhlídka v Krásně, tak jsem tam také dojela. Příště. Původně jsem v neděli chtěla jet do Fran.laz.

• 40. Závěrečná KV s Liony_R 2015

40. Závěrečná KV s Liony_R 2015. Počasí jak malované. A né jako skoro vždy... Daly jsme si se spolužačkou Hankou z autoškoly spicha u Globusu v 09.30 h. A našly jsme se :) Foto sem, foto tam. Povídala že se jí

Vloženo: 28.09.2015
    Uskutečněno: 28.09.2015
  • 39. dnes vyjížďka s Liony :-)

39. dnes vyjížďka s Liony :-) Na face vyjížďka... Hm...že bych se přidala? Ptám se, jestli můžu s skútříkem... A že jo, když budu stíhat. Nooo když tak se odpojím :-D A dobrý, občas jsem je neviděla, za Klínovcem na

Vloženo: 09.08.2015
    Uskutečněno: 09.08.2015
  • 38.s Karlovarakem, ML, Cheb...

38.s Karlovarakem ML, Cheb... To mi tak nedávno napsal nějaký motorkář, že se mnou klidně pojede na vyjížďku. Hm... mám s kým jezdit, ale, jestli pak mu je jasný že se šnečím na skútru? Prý že se po letech rozježďuje

Vloženo: 09.08.2015
    Uskutečněno: 09.08.2015