Malaguti X3 M 125 Motard (2010)

Vlastník MotardM
Vloženo 16.8.2013
Aktualizováno 29.4.2015

Malaguti X3M 125 Motard - Yamaha

Motorka koupena od Vsetín moto - příjemný, vše vysvětlil, skvělá cena, poradil

Yamaha XT 125X: důvod neuveden
Husqvarna SM 125: důvod neuveden
Yamaha DT 125 X: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy z této motorky byly suprové, dospělý vzhled, motorka jako nová, říkal jsem si jak ji to bude slušet v mé garaži. Byla to láska na první pohled, dokázal jsme se na ní celý den třeba jen koukat

Malaguti x3m 125 Motard jsem si vybral, protože jsem chtěl nějakou motorku která bude spíše na silnici , ale nebude se bát ani polní cesty z vesnie do vesnice.
Zvažoval jsem také DT 125 X, ale vzhledem k tomu že nemám "sponzora", tak u mě hrála velký faktor spotřeba, která je maximálně do 3l/100km.
Motorka je celá Yamaha XT 125 X, ale má jiné plasty, které jsou vyrobeny Malaguti, což dodává motorce lepší vzhled. Plasty Yamahy na mě působí příliš levně a obyčejně.

Motorku bych doporučil pro mladé začátečníky, nebo pro ty, kteří upřednostňují velmi malou spotřebu, a nepodporujou skútry (prostě rádi řadí).

Motorka je suprově odpružená, takže zvládne kde jaký polní hrbol. Sice na polní cestě moc nedrží, ale co na silničních gumách čekat. Já osobně si myslím že na Pole je ale tento 4T moc líny, a proto bych ji na drapáky rozhodně neposazoval.
Na silnici ale výborně sedí.

Velký faktor u mě také hrála tloušťka zadní gumy, motorka by prostě neměla mít zadní gumu tlustou jak horský kolo, proto jsme hned vyřadil motorky jako Yamaha ybr 125.

Co se týče cestovaní, tak zatím jsem na motorce ujel na jeden zátah 200 km bez zastávky. Prdel už se docela ozývala, ale po vysednutí z motorky to za 5 minut bylo v klidu. Cestovní rychlost se pohybuje okolo 90 km/h ale dá se sní jet vpohodě 100 km/h. Když se namaže řetěz, hend to jede o 5 km/h rychleji. A maximálka je kolem 115km/h. Ale to už je jenom o tom kam fouká vítr a jak moc jste schopni zalehnout.

Motorku jsem kupoval kvůli dojíždení do školy. Ale není pro ní problém ani delší trasa.
Jsem rád že ji mám a ikdyž občas prahnu po nějakým tom koni, tak mě vždy uklidní kdyz zastavím na benzínce, natankuju, a potom s říkám, že je ta nádrž snad bezedná

vokoun7
vokoun7 napsal 18.10.14 v 17:23

Dáš mi odkaz na Vsetin moto kde jsi koupil dík

Lubos92
Lubos92 napsal 08.05.14 v 21:56

Pěkná .

Sqwad
Sqwad napsal 27.11.13 v 15:09

Mám taku istu aj farba rovnaká :) aj ja som s nou maximalne spokojny,,
ale stala sa mi menšia nehoda a rozbil sa my lavy bočny palst na nadrži, nahodou neviete kde zohnať?

nexus
nexus napsal 25.08.13 v 19:52 10b.

zajímavý kousek

jneuro