Yamaha BT 1100 Bulldog (2003)

Vlastník nofate81
Vloženo 15.8.2013
Aktualizováno 15.8.2013

je to skvost na dvou kolech kupoval jsem ji jako vyšperkovanou a nemusel jsem a ni nic delat prechozí pán byl hračička a srcař

Motorka koupena od od srcaře z Třebíče - hodný pán nerad se ji vzdával

První dojmy - Kdy jsem ji koupil po mojí Honde co šla do příkopu se podívat neboli spíše do lesa tak jsem si oblíbil u BT1100 ten krouták hezký zvuk motoru a hlavny ty barvy hmmm

Motorku bych doporučil pro - pro pohodáře jako dělaná

Doplňky na motorce - prodloužené tičky zrátek z nerezu

Koupil jsem ji po štření dosti penez a hlavne koukání po nejakém krásném kousku až jse ji našel a jel pro ni druhý den a neprohloupi, je to motorku proty co nechtejí ještě nebo už chopra ale taky nesporta atk to je pekný kompromis,, motor je prožnej skoro jako žvejka tam je jedno co je tam za klval a jede to porád zátak slušnej ale nesmí mít človek 300kg i když jsem natom jel s bráchou a každej máme 90kg tak to jelo slušne, je to lae kochačkováá motorka,, je torchu težší ale da se zvládnout,, brzdí pekne ale na mokru to chce hodne opatrnosti. Jinak s moto absolutní spokojenost a nikdy žádná porucha,, prodal jsem ji pánovi asi taky poloblázen na svobode-- prijel si pro nim v holomrazech asi v -5°C a odvezl si ji do Loun

Lyer
Lyer napsal 29.05.14 v 21:03 10b.

MaCe1971
MaCe1971 napsal 22.08.13 v 09:52

Pěkná, udržovaná s láskou, jako nová.

Reddave
Reddave napsal 16.08.13 v 14:37 10b.

Krasavec