renocar_unor

Kawasaki ZX-6R Ninja (2004)

Vlastník kratas1360
Vloženo 13.8.2013
Aktualizováno 13.8.2013

moje první stříkačka, trochu rozbitá, ale jinak krásná.

První dojmy - malá, ale výborně ovladatelná, celkem pohodlná a zelená

Po prodeji Rexe bylo u mně jasné, že zůstanu u Kawy a že chci nějakou kapotu, začalo shánění ZX9-R, již jsem měl vyhlédlou a byl dohodnutý s prodávajícím, jenže mu tam začala zlobit elektrika a po dvou týdnech nervozního čekání jsem zde na inzerci objevil tuto ZX6-R, nedaleko od baráku, za slušný peníz, bylo jasno. Hned se jelo pro ni, byla po havárce, ale už zbývalo jen nalakovat.
Po nasednutí mi přišla vzhledem k Rexovi strašně malá, jako bych klečel na zemi, ale při nájezdu do první zatáčky jsem se nestačil divit, jak snadno se ovládá a zatáčí snad i jen dle pohybu hlavy.
Taky jsem se skoro lekl, že motor jede snad na dva válce, skoro to nejelo, tedy od spodu, nemělo to žádný tah, ale to přešlo hned, jak jsem vyjel za vesnici a motor vytočil nad 7tis., to pak začala jiná muzika!!
Jinak jsem byl velmi mile překvapen z polohy řidiče, motorka je poměrně velká (až poté, co jsem zapomněl na předchozího Rexe) a pohodlná, jen nemá žádný úložný prostor, maximálně na lékárničku.
Na moto jsem najezdil ca 3000km a rozhodl jsem se ji vyměnit za silnější, přeci jen už mi není dvacet a neustále ji točit do 12tis. a řadit mně nějak přestalo bavit.
V sobotu prodána, přijel si pro ni mladý sympaťák z Příbrami, tak snad mu bude sloužit jako mně, ikdyž jsem ji měl velmi krátce, nebyl na ní jediný problém.
Zůstal bych nejraději u Kawy, jenže už chci zase stříkačku, t.z. že ZX9-R vypadla a rozpočet mi nějak nesahá až k ZX10-R, takže se musím poohlídnout jinde.
Již mám vyhlédnutého fároše 929 a dnes snad jedu pro něj.