Triumph Speed Triple (2005)

Vlastník Sejky1
Vloženo 12.8.2013
Aktualizováno 25.2.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.05.17 v 22:38 10b.

Jindřej
Jindřej napsal 30.05.14 v 14:27 10b.

Moc pěknej tripl. 3 válec má svý kouzlo

Bednas
Bednas napsal 06.05.14 v 08:38 10b.

Nádhera ... třeba se někdy potkáme v Mýtě

Waci
Waci napsal 21.04.14 v 07:12 10b.

Návykovej stroj Dávám desítku!

Waci
Waci napsal 21.04.14 v 07:12

A hele, kámoše bývalej bike Jel jsem na něm a mám s ním snad i pár fotek. Naštěstí se toho zbavil, protože jsem začínal uvažovat, že si místo V-Twinu pořídím tenhle hravej tříválec A ještě jeden detail, na fotkách ten Triple nevypadá ani z poloviny tak pěkně, jako ve zkutečnosti. Přeju hodně pohodových kilometrů

Sejky1
Sejky1 napsal 17.04.14 v 15:04

díky díky :)
jinak musím ti dát za pravdu, čekal jsem taky něco malinko většího, nicméně když už jsem se naučil používat to optimální pásmo otáček, zjistil jsem že výkonově to moje schopnosti stejně převyšuje :) nicméně na tu prdel asi za plynem nejde, to jsi zkoušel...já na to nemám gule

co se týče úprav mám toho v merku hodně,ale je to hudba budoucnosti a hlavně otázka peněz, takže snad časem :)

SPIJKER
SPIJKER napsal 16.04.14 v 14:46

kurwadráát... to jsou pekny fotecky... furt premejslim co si mam o ty projizdce myslet - za kterou diky na stotisickráát... trochu smutno mi bylo, ze se to nestavelo na zada plynem, a ze na dvojku se tomu uklapnutim uplne na zada taky nechtelo... Chtelo by to dozadu o dva zuby vic, dopredu o jeden min, mekci gumy...treba K3, nebo jeste lip SC2... akorat je to trosku žere a je lepsi kdyz je uz opravdu teplicko..
A pak jsem premejslel nad tim vejfuckem.. a rikal jsem si.. po vsi bych chtel aby to bylo mnohem hlasitejsi.. a na dalku zase klidne uplne potichy..

...ale ono si nevyberes... kdyz mas todle, chces tamto, a kdyz mas todle, chces tuto... ...takze hlavne ze je mir... a doufam, ze to aspon naprevodujes do sily..

Jo! a hlavne jeste bych si pral jiny riditka... vic dopredu.. Ja bych klidne i bral zalomeny dolu, ale to by zase postradalo tu eleganci nahace... Nu coz... bohuzel neni moje... takze az zase nekde budes pobliz.. budu jen skemrat o svezeni.. krasnej stroj to je...

Lubos92
Lubos92 napsal 06.03.14 v 21:36

Pěknej stroj .

Buteo
Buteo napsal 22.10.13 v 21:36

Výborná volba, brzdy by možná chtěly odvzdušnit, příp. jiné desky. Ani u toho mýho to nebylo žádná sláva...po servisu se to výrazně zlepšilo. A je fakt, že TnT z roku 2004 brzdila hodně podobně, na ní taky byly Bremba. Tak se třeba příští sezónu někde potkáme

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 05.09.13 v 21:58 10b.

Speed Triple 2006 Tohle je pravej pouliční bastard

Sejky1
Sejky1 napsal 13.08.13 v 20:56

Díky pánové
Martyp : nevím člověče je to možné desky udělal strašně moc, přiznám se, že jsem to zatím moc neřešil... je to jedna z alternativ... nicméně mě spíš překvapuje ten špatný nástup brzd...ono to totiž vlastně zas tak špatně nebrzdí, jen tomu chybí prvotní zákus, kterej je fakt nicotnej ... :)

Tomas_
Tomas_ napsal 13.08.13 v 20:14

ať ti dělá radost

Martyp
Martyp napsal 13.08.13 v 09:00

Ať ti dělá radost, tříhrnek! :)
S těma brzdama, celkem mě překvapuje, že když je tam přidaná ta pumpa, že o nich píšeš, jak píšeš...ale co za poslední dobu pozoruju,tak začínám nabývat pocitu, že tyhle motorky jsou háklivý na směs desek..Co zkusit dát něco měkčího..?

rex137
rex137 napsal 12.08.13 v 22:40 10b.

ať ti dělá jen a jen radost
PS. měl by jsi si koupit větší helmu, aby se ti tam ten úsměv vešel