Suzuki GSX 750 (1999)

Vlastník mates3
Vloženo 11.8.2013
Aktualizováno 17.4.2017

Moto na pohodu trochu předělané k obrazu svému.

První dojmy - Inazumu netřeba představovat, věděl jsem ,že to je naháč s charakterem

Mám rád klasické motorky a po zephyru 750 ,který je opravdu krásný ,ale podvozkově a motorově už opravdu starý tak jsem logicky skončil u Inazumy.

Moto jsem koupil za 45 a je to nejmíň co jsem kdy dal za Japonce a tak jsem se ani tolik nebál vzít na ni flexu, chtěl jsem hlavně trochu jinou odlehčenou zadní část a lak. Nakonec přestavba nebyla tak radikální. Hlavní změny jsou jiný podsedlový rám a sedlo a pak až lak. Barvy byly jasné hned na začátku, jasně líbí se mě hodně cafáče, ale nedovolil bych si o své mašině říkat cafáč (maximálně pub racer :) ). Jízdní vlastnosti se nezměnily, pouze novým laděným výfukem (vím že retro výfuk by byl lepší ,ale peníze rozhodly) mám trochu rozladěný motor - má to slabší spodek. Takže mám ještě co dělat.
Účel bylo udělat za levno přestavbu moto, co se my bude líbit a hlavně s čím se bude dát trochu cestovat ve dvou i mimo ČR (ten laďák zatím do toho moc nezapadá, řve to jak sviňa :)).

Tak po delší době další info - problémy s laďákem vyřešeny, byla to bohatost směsi. Jinak maximální spokojenost, ročně najeto průměrně 6 tisíc km. Přesuny na dálnici děs, ale na okreskách super. Motor je bezva oproti banditovi 600 má fakt spodek.

I přes vše super mě to táhne k většímu objemu. Svezl jsem se na ZRX 1100 a chci ji:)

Ela je prodaná, nový majitel je očividně z ní nadšen, takže bude v dobrých rukou.

Tomixs
Tomixs napsal 29.02.20 v 16:17 10b.

Pěkná

Hříbek
Hříbek napsal 02.05.18 v 20:33

Dik za koment a postrehy, inu jsi mel taky krasnou,ostatne to uz jsem ti chvalil v 2013 ale pochlub se tim ZRX, to me laka odjakziva,ale origo Rko s kaplickou, tak jsem zvedavej jak jsi vysperkoval

fatman
fatman napsal 17.04.17 v 18:07 10b.

Fakt krásná Ina
10bodů za decentní a čistej přístup
Gratuluju!

Omarson
Omarson napsal 17.04.17 v 17:22 10b.

whow

Woky
Woky napsal 19.01.16 v 16:10 10b.