Beta ALP 4.0 (2003)

Vlastník štefajz
Vloženo 11.8.2013
Aktualizováno 6.1.2014

Jedná se o motocykl Beta Alp 4.0 Motard.Je to stylová motorka, která jde krásně za plynem a 100% jede tam kde vy chcete a to i v takových situacích kdy už kloužete na štěrku v zatáče.

Suzuki DR-Z400 SM: Plánuji jí po této... (předtím nebyly finance)

První dojmy - Jakmile jsem ji uviděl tak mi bylo jasné že chci motarda, a když jsem na ni sedl a projel se už jsem dál nehledal... Krásně šla za plynem, super ovladatelnost akorát mě trochu zklamal zvuk ale po výměně origo výfuku za laďený výfuk mi spadla čelist :)

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil každému kdo trochu přemýšlí a chce si jízdu pořádně užít...

Doplňky na motorce - Laděný výfuk Sharon
Miniblinkry
Zkrátil jsem páčky
Černé duralové řídítka
Toolbag na blatník
...

Zatím jsem na ní najezdil přes 3000km a jediné co jsem musel dělat tak vyčistit karburátor protože nemám na hadičce od nádrže odkalovač a dolít trochu oleje.
Je úchvatné že ať se stane na této motorce cokoliv tak k rozebrání a většinou i opravení stačí vyšroubovat pouze pár šroubků (např sundání vidlic: povolím 2 imbusy, vyšroubuju osu taky jedním imbusem a povolím šroubky v brýclích)

Na motorce mi trochu vadí že je téměř celá atyp(docela špatně se shání některé díly), kromě motoru ten je ze Suzuki DR350.
Motor jak už jsem říkal jde krásně za plynem, je velmi spolehlivý, ale mohl by být silnější :). Má 20kw a vytáhne přes 150km/h(ale už se začíná motorka mírně třást a ovladatelnost se také snižuje, 130km/h dá hned a výš už se tomu tak pěkně nechce :) ale stoupá! :D

Šanik
Šanik napsal 10.08.17 v 08:41 7b.

Tak jsem to koupil kvůli synovi, aby přešel na spolehlivý stroj. Zatím to nevypadá, takže to zůstane mě
a na Sv. Václava si to asi srovnáme ve Vys. Mýtě?

Drakis
Drakis napsal 01.05.17 v 09:38 10b.

Gratuluji a zdravím jedíného kolegu vlastnícího tento výborný stroj