Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník pilot-radek
Vloženo 5.8.2013
Aktualizováno 5.8.2013

Nádherný, vymazlený stroj se super motorem, akorát do ručky.

Suzuki GSX 650 F: vetší váha, menší výkon

První dojmy - Při prvním rozjezdu mě překvapila svou lehkostí a ovladatelností. Motor do 8 tisíc takový pohodový cestovní průběh, ale po 8 tisících celkem slušný tahoun. Krásně sedla do ruky hned od prvního rozjezdu a její ovladatelnost je taky super.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné pro začátečníka při opatrnější manipulaci s plynem, ale i pro zkušeného borce, který dokáže z motoru dostat slušný výkon. Vzhledem k nižší váze a to pocitově při jízdě jí zvládne i nejedna motorkářka.

Doplňky na motorce - Boční kapoty, zásuvka 12V, frézované stavitelné páčky, zadní kufr givi,

Jízdně pohodová mašina do 8 tisíc i pro začátečníka. Nad 8 tisíc už slušný zátah, motorka vyrazí dopředu a svižně zrychluje. Zadní tlumič jsem trošičku přitvrdil a pak podvozek pohádka. Ten vzhled s bočními kapotami mě dostal. Brzdy zatím stíhají bez problémů. Se spolujezdcem zatím kolem 1000 km najeto a spotřeba kolem 5 litrů je myslím slušná. když jedu sám tak paradoxně trošku víc, asi 5,5. (styl jízdy?). Zvuk s originálními výfuky ja trošku trystní, chce to laďáky. Motor jde krásně od spodu a i na volnoběh jde pravidelně, což je super ve městě v hustém provozu, kde na 1 na volnoběh v pohodě plynuje a pomalinku jede, pak stačí trochu pootočit heftem a motor ochotně vyrazí vpřed. Na našich silnicích zatím bez problémů! Dovolená s maželkou a bagáží byla v pohodě, dostatečný výkon i ve dvou s nákladem a celkem pohodlí.

tatíkPé
tatíkPé napsal 12.11.13 v 21:53 10b.

Je to super krasavice a ty boční kryty jsou famózní,dávám 10b. a přeji hodně bezproblémových kilometrů.