renocar_unor

Suzuki AN 650 Burgman (2007)

Vlastník forman59
Vloženo 3.8.2013
Aktualizováno 19.10.2015

Nerad bych se opakoval o přednostech tohoto maxiskutru. Bylo a je o něm napsáno všude dost.Po dlouhém zvažování jsem se rozhodl pro tento.Rozhodující byl také fakt ,že měl najeto jen 1860 km.

První dojmy - Mám nejeto teprve cca 800km, ale nemohu si ho vynachválit. Převodovka řadí perfektně a navíc je možnost řadit ručně a pro sportovnější jízdu je tlačítko Power. Není zrovna nejlehčí,ale díky nízkému těžišti se výborně řídí.

Začínal jsem na skutru,potom jsem zatoužil po cestovní motorce,tak jsem zkusil Hondu,po roce mi byla málo výkonná a tak jsem šel výš a koupil BMW K 1200 LT. Jo to už je pořádný cesťák. Nic pohodlnějšího opravdu neznám a to jsem si zapůjčil Hondu Goldwing 1800.Mě osobně seděl více BMW. Jen ta strašná váha (vysoko těžiště) mi stále moc vadila. Vzhledem tomu,že jsem zase tak velké dálky nejezdil a na denodenní dojíždění 50km do práce mi to připadalo zbytečné,jsem se začal ohlížet po něčem menším,lehčím,ale pohodlném.
Velké štěstí se na mne usmálo,když se najednou objevil v inzerci Burgmann 650 EXE, ročník 2007, ale najeto jen 1860 km. Hned jsem na něj volal. Pan podnikatel mi vysvětlil,že ho tenkrát koupil své manželce, ale než se s Burákem zžila,tak od pana podnikatele odešla. Buráček zůstal stát v garáži,občas v roce na něm někam zajel.Prostě chudáček nevyužitý.
Tak jsem si ho přivezl domů.
21.9.2013 K dnešnímu dni mám najeto 5200km a už se chystám na třetí garanční prohlídku v 6000km.
Moje dojmy s Burákem jsou jen ty nejlepší. Výborně mi sedl a už konečně zase nemusím řadit.
Úpravy jsem nedělal skoro žádné,jen jsem koupil větší plégo,protože u BMW jsem si liboval,že na mne nikde nefouká. No a teď už taky nefouká ani na Burákovi. Instaloval jsem vyhřívané rukojeti ( Oxfort) pro teplé ručičky v horším počasí.Dále nutná nezbytnost - zadní 52 litrů velký kufr s opěrkou pro můj baťůžek,aby měla pohodlí i když takové pohodlí jako měla na BMW,nikdy mít nebude. Ještě pořídím tankvak před sedadlo a to už budu mít víc úložného prostoru než na Báwu a myslím že tím pádem nebudu potřebovat už ani boční kufry.
Co se týká spotřeby - nejsem žádný střelec a tak prázdný nebo naložený jsem neměl nikdy spotřebu vyšší než 4.9l/100km. Průměrně jezdím za 4.7l/100km.

Motorr66
Motorr66 napsal 05.03.15 v 14:01 10b.

Paráda

Motorr66
Motorr66 napsal 05.03.15 v 13:58

Rudo, ať slouží, barva je super !

Laika
Laika napsal 31.01.15 v 21:24 10b.

Je opravdu nádherný a červená mu moooc sluší !

mirsil
mirsil napsal 28.12.14 v 08:13

Dobře jsi udělal, kousků s malým nájezdem a jasným původem je jako šafránu, měl jsem před léty podobné "štěstí" a také jsem nezaváhal. Ať slouží

Rosi45
Rosi45 napsal 06.11.14 v 21:04 10b.

To je teda pohodička
Červená je super