Jawa Nezařazené (2008)

Vlastník Tommy_Angelo
Vloženo 2.8.2013
Aktualizováno 27.9.2013

prostě Betka čínská Jawa :) zatím to jezdí, svítí, troubí, brzdí :) uvidíme jak se projeví časem...

Motorka koupena od FIRMA:Motoscoot (Opava-Město) - zatím existuje .)

První dojmy - motorka má než si zvyknete citlivou převodovku hlavně neutrál mezi 1a2 ale už jsem si zvyk stačí opravdu jel zlehka se dotýkat řadícího klacku :) a ty zpětná zdrcátka no hrůza co 1km je zpět nastavujete díky vybracím a nekvalitního provedení uložení zrcátek jinak motor super licence motoru od Hondy z kopce s holčinou zalezl tachometr za 80sátku :D za ty peníze bomba!!!když vidím, jak někteří zoufalci chcou za starého simsona 10-15litrů tak se mi chce smát :D ale jak píšu až na pár detailů super stroj! a jde na to koupit KIT s válcem až do 110ccm :D to už musí být legrace na těch galuskách .)

Motorku bych doporučil pro - pro všechny :) koukám po cestách že to mají hlavně rybáři :)

Doplňky na motorce - košík na nákup :D

je to nové a spolehlivé!!!kolega na tom jezdí už asi 7let jaro léto podzim zima a jen běžná udržba nic víc, však taky Jarda Šíma na tom projel půl světa :D ale to je už odvaha :) posed není špatný, zadní sedlo jde jednoduše sundat a dát na nosič nákupní košík, zatáčky se dají ve dvojko to taky něco jede, já mám 64kg přitelkyně 50kg, takže motor to ještě nějak pobírá :)+ celkem výborné tlumiče, chlapík co bude mít 120 kg se nemusí bát, že tlumiče už budou sedět na doraz a brzdy jsou na tom celkem dobře o něco lepší jak u Pionýra nebo Simsna toť asi vše .)
Tak a je prodáná ať slouží novému majteli jinak poslední závada vypadlo sklíčko pravého zpětného zrcátka tak že zůstal jen chromovaný držák tak že doporučuji při koupi tohoto stroje hnedka vyměnit zrcátka jsou sice krásné ale neučínné!!!