Yamaha TDM 850 (1997)

Vlastník meridian
Vloženo 28.7.2013
Aktualizováno 13.5.2017

Motorka je vyšší, krásná a motoricky mě mile překvapila, nečekal jsem, že motor bude tak živý a navíc se prodávají za slušné ceny.

První dojmy - Koupě proběhla asi takto - přijel jsem, viděl jsem, líbila se mi, projel jsem se a bez váhání ji koupil. Motorka mě mile překvapila už při zkušební jízdě, navíc ten krásný zvuk laďáků, tomu se nedalo odolat.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, KN filtr, laďáky ixil, nerezové svody, zásuvka 12 V, leštěné ráfky, bílé blinkry, kufr Givi TRK52N, klakson Nautilus 139db., blastry, padáky, zvýšení plexi - made in home a širší řídítka.

Motorka je celkem v pořadí asi moje šestá a zatím mám najeto cca 500 km. Je to sice nic moc, ale jsem s ní hodně spokojený. Dříve jsem měl Suzuki V-Strom 1000 a myslel jsem si, že to bude ve srovnání nic moc, ale to jsem se mýlil, je to překvapivě parádní motorka a dost srovnatelná. Je o něco tvrdší a sedlo není až tak měkoučké, ale pocitově mi to připadne téměř stejné, navíc je na ní taky výborný posez bez nutnosti předklánění, jak pro řidiče, tak pro spolujezdce. Krásný zvuk dvouválce, navíc ozdobený krásným zvukem laďáků, pěkný potah, motorka jde ochotně do zatáček a nezavírá se. Jediný neduh je, že si tyto motorky vemou trochu oleje, tak je to třeba hlídat. Motorka má pro mě stejně jako V-Strom dlouhé kvalty, tak už mám objednané o zub menší kolečko do předu a o dva zuby větší rozetu, tak jsem zvědavý, jak to pojede, Co se týká brzd, tak ty jsou slušně ostré. Už jsem provezl i manželku a jako spolujezdec se cítí příjemně. Takže zatím celková spokojenost.
Tak jsem vyměnil kolečko (původně 17 zubů, nyní 16) a rozetu (původně 42 zubů a nyní 44) a po projetí jsem nad míru spokojen, až bych řekl ideální stav. Jinak na motorce jsou dost úzká originál řídítka, tak jsem koupil širší řídítka zn. Star bar a pasují perfektně a jelikož jsou o něco vyšší než street řídítka, tak není potřeba je zvyšovat mezikusem a vytočím je na doraz i s blastry, vřele doporučuji !

peugeot22
peugeot22 napsal 08.12.16 v 21:06 10b.

Zdarec,krásná motorka gratuluji a přeji hodně ujetých km bez poruch.

Boox
Boox napsal 06.06.15 v 22:05 10b.

10 bodů za prcka v kufru ...

AntonioGT
AntonioGT napsal 15.04.14 v 16:20 10b.

Krasavice - 10b je jasných

hovad
hovad napsal 13.04.14 v 09:59

krasná a mam dotaz kde si sehnal ten nadstavec plexi diky

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 09.01.14 v 13:23 10b.

Super stroj a fotka s prckama nemá chybu!!!