Ducati 996 (2003)

Vlastník dante.peklo
Vloženo 24.7.2013
Aktualizováno 24.7.2013

Ducati - Největší omyl mého života..!!

První dojmy - Hrůza, těžkej bajk, spotřeba jak sviňa a neodpovídající výkon. Na pohled sice nádhernej bajk, ale nutno pravidelně navštěvovat posilovnu :-) (a servis!!)

Ducati už nikdy.. Možná proto, že jsem byl zvyklej na ty lehounký a svižný "kolobrndy" Ninji, tak tenhle bajk mě totálně zklamal. Sice díky tomu, že je to dvouvál, tak to má krouťák jako kráva, ale ta dřina s ní..! Neuvěřitelný, to jsem prostě nečekal a že mám "nacvičíno" 4x 20ti min v Brně, nebo párkrát Dubou nahoru a dolu a sotva jsem lezl.
Každopádně ale doporučuji všem alespoň 1 sezónu na vyzkoušení..
Ale pozitiva samozřejmě má také - nádhernej vzhled, jak už jsem psal, tak i neuvěřitelnej krouťák a zvuk bez konkurence, v tom je Ducna třída.
V roce 2006 šla z baráku..

Apriliasr50
Apriliasr50 napsal 10.05.16 v 10:17 1b.

Na Ducati musíš mít koule Na kawu ti stačí řidičák

Richard900R
Richard900R napsal 25.07.13 v 22:30

.. jojo, já si na svoji Kawu stěžoval tak první 2 roky, dalších 10 si jen mlaskám blahem Prostě to chce trochu zabrat a poslouchá perfektně (255 kg, 115PS) Ale je jasný, že bych ji na okruh nikdy netahal, to si nezaslouží, ale tyhle Ducny jsou víceméně o okruhu... Mě se vždycky líbily 916 a její příbuzní, ale komu ne

uš
napsal 25.07.13 v 12:31

...a to jsi ještě nepilotoval CBR1000f z roku 88 a podobný ,,supersporty"s pouhými 250kg

Dušíni
Dušíni napsal 25.07.13 v 08:42

Souhlasím s Davem27 - i když jsem se špagetožroutům v garáži zatím zdárně vyhnul, jsem přesvědčen, že u motorek celkem vědí a i když nemusí všechno sednout každýmu, v tomto případě si říkám, jestli ono to nebude spíš o rukách..., ale to Ti asi jen kapku závidím, taky bych se na tom svezl, je to holt ikona. Ať se daří, Dušíni

Dave27
Dave27 napsal 24.07.13 v 17:07

Dyť to má 200kg, myslim že to je na starší superbike docela normální ne? Moje má stejnou váhu a cca poloviční výkon a těžká mi přišla tak první 2 tejdny, než sem se s ní naučil trochu pracovat...Pochopil bych takový hodnocení po jedný vyjížďce, jinak nevím, snad budu mít někdy příležitost jí taky zkusit. Jinak krásnej bajk