Honda CBF 600N (2010)

Vlastník Žabinátor
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 15.2.2014

Vloženo: 06.09.2013, Uskutečněno: 06.09.2013, Zhlédnuto: 13x

Dneska odpoledne, hned po škole jsem se vypravil na svoje oblíbené místo, na vyhlídku nad Slapskou nádrží. Sluníčko pálilo jak divý, cesta byla suchá a čistá, nádrž skorem plná a ledová káva? no přeci parádně vychlazená... skvěle jsem si to užil, relaxoval jsem pohledem do krajiny, a pak mi najednou přišlo smutno, že je to asi jedno z posledních odpolední strávených na tomto místě v letošní sezóně... na jaro se těším, vím přesně, že sem se rád vrátím

• Pokus o rekord

Úžasnej zážitek, počasí nevypadalo nadějně ale po obědě začalo azuro a sluníčko pálilo, neuvěřitelná atmosféra, plno fajn lidí, plno bláznů, ale hlavně srandy kopec, skvěle jsem se projel, teď už můžu s klidnym svědomím

Vloženo: 13.10.2013
    Uskutečněno: 13.10.2013
  • Instalace alarmu

Dneska jsem si koupil a nainstaloval alarm, pro bezpečí mojí kočičky prostě první poslední. Vzhledem k veřejnosti profilu se neurazte, ale nebudu zveřejňovat výrobce ani model. Funguje parádně, dosah ovladače je větší n

Vloženo: 04.09.2013
    Uskutečněno: 04.09.2013
  • Poprvé na okruhu - SOSNOVÁ

Dneska jsem se poprvé podíval s motorkou na okruh. Bylo opravdu příšerné vedro, ale znáte to, aspoň lepí gumy a hlavně že neprší. Parádně jsem si to užil, Hondičce se možná občas zdálo že prochází horoucím peklem, ale al

Vloženo: 22.07.2013
    Uskutečněno: 22.07.2013