Honda XL 125V Varadero (2004)

Vlastník Telďas
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 2.7.2016

Vloženo: 16.11.2013, Uskutečněno: 15.11.2013, Stav tachometru: 22000 km, Zhlédnuto: 10x

Tak jsem se rozohodl ,že dam přes zimu motorku trochu do pucu už to bylo vážně potřeba to co z toho vyteklo vypadalo spiš jako vazelína nechápu jak to mohlo ještě mazat hroznej hnus...tak sem nalil novej olej (motul 5100 10w40 + filtr doporučuju) a kouknul jsem na vzducháč a svíčky no obě věci taky v hajzlu ale to se dalo čekat ,když v manualu píšou výměna po 12 000 ... tak jsem ještě musel koupit za litra vzducháč ale ,když jí miluješ není co řešit takže vzducháč úplně zasranej a svíčky měli taky nejlepší léta za sebou tak sem dal už taky nový no ale ,když jsem nastartoval motor šel luxusně oproti před tím hned chytil ,šel líp do otáček ,nechcípal no prostě běžel jak z fabriky ...sice jsem chtěl dělat ještě ventily ale potom co všechno sem sundal a co ještě budu muset sundat sem si to rozmyslel přece jen 20 000km je pro ventily nic no takže jsem ještě motorku umyl,vyleštil,dal dopředu modré ledky no a ,když už jsem měl tu opravarenskou horečku tak jsem sundal přední třmen a vyčistil ho jak radil Sršeň pro ty co chtěj pro motorku to nej tak doporučuju byl tam docela bordel takže už jen přečkat tu zasranou zimu jo a lidi NEŠETŘETE NA MOTORCE!

Telďas (0) napsal 17.11.2013 v 19:32

dík za komentáře, vzducháč jsem kupoval na wemoto za asi 900 nebo tak něják a pak tam byl neorigo asi za 470 ale zase nevím jakou by měl kvalitu jestli ho nedělaj nějáky šikmooký z toaletaku takhle mám alespon jistotu ,že je kvalitní

Nitropedro (0) napsal 17.11.2013 v 09:28

No jo Telďas ty toho máš na tu údržbu víc nežli já na Babettě, ale zase 50ccm a 125ccm Jinak pěkně se o svého miláčka staráš

Noone (0) napsal 16.11.2013 v 23:09

Ten vzducáč si bral přímo v hondě? Pokud ano tak se cenně nedivím mrkni na wemoto.. ten samej za tuhle cenu koupíš 2x a ještě ti zbyde

• výměna řetězovky a brzdových desek

Tak sem nakoupil díly (řetězovku od čz a destičky bendix a ještě olej a svíčky ale to vyměním až s novou sezonou...) a jelikož se to ve dvou mění lépe zajel sem ke kámošoj co se v tom vyzná a za 2hodky hotovo takže mám +

Typ: Údržba
    Vloženo: 19.08.2013