Royal Enfield Bullet 500 (1996)

Vlastník Cros-man
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 16.4.2015

Krásná neokoukaná klasika žádnej plast pouze poctivá kovářská práce.

První dojmy - No dojmy první byl ten že mi spadla čelist když jsem ji viděl poprvé hned jsem měl jasno že bude moje.Co se mi líbí všechno neokoukanej vzhled nádhernej zvuk i úprava v jaké jsem to koupil.

Motorku bych doporučil pro - No je nejvhodnější je pro lidi co mají rádi nostalgii co si chtějí vše vychutnat v klidu,žádná divočina se nekoná.

Doplňky na motorce - Doplnky jo jeden tam je řidítka mají dřevěné rukojeti :)

Když jsem se rozhodoval co koupit tak jsem stále váhal jestli nějakého choppera nebo nějakou klasiku z 80tých let,vše se odvíjelo samozřejmě od peněz kterých není nikdy nazbyt,koupit choppera cca za 40 tisíc by byla jen zoufalá snaha o nějakou slušnou motorku,klasický motorky Z 80tých let těch už je celkem slušnej výběr ať u se jednalo o Hondy CB nebo Yamahy XJ i za sumu kterou jsem byl ochotnej dát jich bylo celkem dost na výběr a jak tak vybírám a přebírám narazil jsem na Royalku hned jsem věděl že bude moje,Jeden telefonát a druhej den jsem jel a koupil.Ani jsem se na ni nesvezl nebot má všechna lanka povolená,takže proběhl pouze start chytla na první našlápnutí ten zvuk no nádhera.Samozřejmě práce na ni bude ale to mě nemohlo odradit od koupě,Doma ji ještě nemám nebot pán co ji přivezl z venku ji bude přihlašovat na český papíry dělat skt atd,dostanu ji vlastně s čistopisem.

Cros-man
Cros-man napsal 16.04.15 v 21:09

Tady už je Enfield po odtučnovací kůře upravenej trošku,jinak jsem si na popojíždění pořídil čezetku a Enfilda mám jako mazlika

Royal
Royal napsal 12.06.14 v 20:04 10b.

krasny stroj

bulletboys
bulletboys napsal 26.08.13 v 11:36

Vítej v klubu, kámo.

Cros-man
Cros-man napsal 24.08.13 v 19:33

Dnes cca v 19,30 24.8 projížděl naší ulicí Royal enfield s brašnama,kdo to byl přiznejte se :D Praha 10 Uhříněves.Jinak stále ještě nejezdím čekám na díly z Indie abych to dal postupně docajku

O.N.E.
O.N.E. napsal 28.07.13 v 10:30 10b.

Super za mě 10b