Honda CBR 1000RR Fireblade (2005)

Vlastník Daart
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 9.7.2015

Deník motorky
Nalezeno 8 záznamů

• Oprava bočního plastu

Když jsem na konci loňského roku sundal z motorky plasty, zjistil jsem, že boční byl prasknutý (naštěstí v místě, kde to absolutně není vidět) a měl ulámané úchyty. Nechal jsem to tedy opravit,. Na jakékoliv závěry je je

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 01.03.2014
    Uskutečněno: 01.03.2014
  • Výměna oleje a filtru

Sezóna nám klepe na dveře, tak jsem se pustil do výměny oleje a dal si prvních letošních pár km. Olej jsem sehnal ze starých zásob (bez specifikace MA2), což je stejný jako tam lil předchozí majitel.

Vloženo: 01.03.2014
    Uskutečněno: 01.03.2014
  • Brzdové destičky

Konečně jsem se dostal k výměně destiček na předku po původním majiteli. Ten tam koupil Goldfreny, které mne těžce zklamaly. Motorka vůbec nebrzdila tak, jak bych si představoval. Pořídil jsem tedy Brembo SA a musím kons

Vloženo: 28.09.2013
    Uskutečněno: 27.09.2013
  • Focení s Pájou

Tak jsem si konečně udělal radost a spojil jsem příjemné s užitečným. Nové fotky "nové" mašiny a spokojená Pája, která má nové fotky. Na amatérské snažení snad i slušný výsledek. Kompletní galerie zde http://www.bike

Typ: Reportáž
    Vloženo: 31.08.2013
    Uskutečněno: 31.08.2013
  • Stojany na moto

Toto byla kapitola sama pro sebe. Prvně jsem vybral set stojanů přední + zadní na zdejší inzerci. Netrpělivě jsem očekával kurýra a když konečně dorazil a já stojany poskládal dohromady tak přišlo zklamání. Přední stojan

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 21.08.2013
    Uskutečněno: 21.08.2013
  • Výměna brzdové kapaliny

Vzhledem k tomu, jakou měla barvu brzdovka po původním majiteli tak musela pryč. Výměna přední proběhla bez problému, zadní není tak urgentní takže si nechám nějakou práci na dlouhé zimní večery.

Vloženo: 15.08.2013
    Uskutečněno: 13.08.2013
  • Gopro Hero 2

Jediné přijatelné místo pro uchycení. Uvidíme, jaké budou záběry. Doufám, že alespoň méně roztřesené než na Zedovi.

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 26.07.2013
    Uskutečněno: 26.07.2013
  • Pneu Dunlop Roadsmart II

Opětně jsem vsadil na jistotu, kterou mi doposud Dunlop Roadsmart II poskytovaly. Doufám, že i na této mašině budou fungovat tak dobře, jako na předchozích.

Vloženo: 26.07.2013
    Uskutečněno: 26.07.2013