Ducati Sport 1000 (2006)

Vlastník pipiiiiiii
Vloženo 19.7.2013
Aktualizováno 19.7.2013

Splnění mého několikaletého snu! Tomíku, díky Ti za to!

První dojmy - Věděla jsem přesně, do čeho jdu, takže žádné překvapení se nekonalo! Jen strašně široký úsměv do helmy po celou jízdu a strašně moc chlapských pohledů při každém našem zastavení :-D

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, kteří se chtějí aspoň trošku odlišovat... :-D

Doplňky na motorce - laďáky Termignoni, otevřené víko spojky od Rizomy, druhé sedlo atd.

Strašně dlouho jsem o ní snila a strašně dlouho jsem se k její koupi odhodlávala... Nee, že bych se bála na ní jezdit, ale hlavně vzhledem k pořizovací ceně a taky ne moc pohodlnýmu posezu... Nakonec se mi ale naskytl jeden překrásný, vymazlený kousek a já ho prostě musela mít. A vzhledem k tomu, že jsem statečná (jak říká můj přítel), tak na ní určitě zvládnu i něco nacestovat! Už se na to tůůůze těším! Jo, a jedno vím určitě, svých předchozích 6 motorek jsem vždycky nakonec prodala, sice někdy s těžkým srdcem, ale prodala... Tato bude první, kterou si nechám na vždycky!

štain
štain napsal 01.10.20 v 23:37 10b.

Krásná,znám jí od předchozího majitele od Brna.Mimochodem mám jí taky už 9 let a zůstane na vždy doma.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 01.01.15 v 18:44 10b.

Nádherný kousek od Ducati, naprostý skvost.
Ať dělá jen obrovskou radost a pořádný kravál.

olin.uo
olin.uo napsal 21.09.14 v 18:55 10b.

brzda80
brzda80 napsal 10.08.14 v 21:35 10b.

Super stroj

pipiiiiiii
pipiiiiiii napsal 05.06.14 v 17:44

Všem ostatním:
Moc díky, je vážně úžasná!