Kawasaki ER 5 (1996)

Vlastník StrejdaMortymer
Vloženo 18.7.2013
Aktualizováno 27.8.2014

Vloženo: 28.04.2014, Uskutečněno: 28.04.2014, Stav tachometru: 19500 km, Zhlédnuto: 3x

Bim bam! Přes dva tisíce kilometrů za ty dva necely měsíce co jezdíme.
Udělali jsme si i větší výlety do Německa (Luise).
Bez problémů, bez závad, s úsměvem.

Co dodat. Pětka dělá svýmu jménu čest i přes to, že se jedná skoro už o dvacetiletou mašinku, která vystřídala pár (ne moc normálních) majitelů.

Zároveň jsem si udělal malej výlet do Finska kam plánuju s pětkou příští rok vyjet, zda-li se to podaří, to uvidíme, ale zatím sem hážu menší ochutnávku zdejších "malobchodních" placů, ve kterých jsem si zaslintal i nad litrovym Zedem

• Údržba vidlic

Minulý týden došlo k údržbě předních vidlic se vším všudy. Udělala se komplet rozborka/sborka s vyčištěním, přetěsněním a novou kapalinou. Jízdní vlastnosti se změnily rapidně k lepšímu, motorka začala být mnohem jis

Typ: Údržba
    Vloženo: 19.07.2014
    Uskutečněno: 19.07.2014
    Tachometr: 20833km
  • Zpátky v sedle.

Tak Jaro nám už klepe na dveře, a bylo na čase, abych já zaklepal na vrata garáže a šlo se jezdit. První né moc šťastný pokus o vyjetí následoval tím, že se uchlastaly obě svíce. Padl ortel, servisu se vyhýbám už delší

Vloženo: 11.03.2014
    Uskutečněno: 11.03.2014
  • Zazimování a postupná renovace

Je pravdou, že za tuhle sezónu jsem toho moc nenajel. ERko jsem spíš používal jako přibližovadlo a těch pár dnů kdy jsem vyrazil vstříc světu a dobrodružství do mnou neprobádaných krajin, naší severní části země jsem pov

Typ: Údržba
    Vloženo: 08.11.2013