Kawasaki ER 5 (1996)

Vlastník StrejdaMortymer
Vloženo 18.7.2013
Aktualizováno 27.8.2014

Vloženo: 23.08.2013, Uskutečněno: 23.08.2013, Zhlédnuto: 1x

Po zjištění, že skoro všude kam dojedu po mě zbyde flek na silnici v podobě chladící kapaliny jsem nemohl najít žádnou závadu odkud to teče. Všechny hadičky ok i koleno co jde do chladiče. Tak jsem musel dojet ke známýmu do servisu, který závadu hned našel. Kovový koleno co jde vede chladící systém kolem válců nehorázně protýkalo při jakkýkoliv vibraci, takže víko vodní pumpy šlo ven, starý těsnění na pumpě se zahodilo, dalo nový a trochu domazlo silikonem a koleno dostalo nový těsníní gumičky.
Doporučuju při nasazování zpátky si gumičku máznout vazelínou protože má tendenci "vyskakovat" při nasazování ven.
Chladící systém konečně zase těsní, cena "opravy" vyšla na dva lahváče za gumičky a těsnění do vodní pumpy

Bart1101 (3) napsal 30.08.2013 v 22:06

Gratuluji ti ve vyřešení problému ,ještě že máme ty kamarády

• Údržba vidlic

Minulý týden došlo k údržbě předních vidlic se vším všudy. Udělala se komplet rozborka/sborka s vyčištěním, přetěsněním a novou kapalinou. Jízdní vlastnosti se změnily rapidně k lepšímu, motorka začala být mnohem jis

Typ: Údržba
    Vloženo: 19.07.2014
    Uskutečněno: 19.07.2014
    Tachometr: 20833km
  • Jezdíme a jezdíme

Bim bam! Přes dva tisíce kilometrů za ty dva necely měsíce co jezdíme. Udělali jsme si i větší výlety do Německa (Luise). Bez problémů, bez závad, s úsměvem. Co dodat. Pětka dělá svýmu jménu čest i přes to, že se je

Typ: Dovolená
    Vloženo: 28.04.2014
    Uskutečněno: 28.04.2014
    Tachometr: 19500km
  • Zpátky v sedle.

Tak Jaro nám už klepe na dveře, a bylo na čase, abych já zaklepal na vrata garáže a šlo se jezdit. První né moc šťastný pokus o vyjetí následoval tím, že se uchlastaly obě svíce. Padl ortel, servisu se vyhýbám už delší

Vloženo: 11.03.2014
    Uskutečněno: 11.03.2014