Kawasaki ER 5 (1996)

Aktualizováno 27.8.2014

Deník motorky
Nalezeno 7 záznamů

• Údržba vidlic

Minulý týden došlo k údržbě předních vidlic se vším všudy. Udělala se komplet rozborka/sborka s vyčištěním, přetěsněním a novou kapalinou. Jízdní vlastnosti se změnily rapidně k lepšímu, motorka začala být mnohem jis

Vloženo: 19.07.2014
    Uskutečněno: 19.07.2014
    Tachometr: 20833km
  • Jezdíme a jezdíme

Bim bam! Přes dva tisíce kilometrů za ty dva necely měsíce co jezdíme. Udělali jsme si i větší výlety do Německa (Luise). Bez problémů, bez závad, s úsměvem. Co dodat. Pětka dělá svýmu jménu čest i přes to, že se je

Typ: Dovolená
    Vloženo: 28.04.2014
    Uskutečněno: 28.04.2014
    Tachometr: 19500km
  • Zpátky v sedle.

Tak Jaro nám už klepe na dveře, a bylo na čase, abych já zaklepal na vrata garáže a šlo se jezdit. První né moc šťastný pokus o vyjetí následoval tím, že se uchlastaly obě svíce. Padl ortel, servisu se vyhýbám už delší

Vloženo: 11.03.2014
    Uskutečněno: 11.03.2014
  • Zazimování a postupná renovace

Je pravdou, že za tuhle sezónu jsem toho moc nenajel. ERko jsem spíš používal jako přibližovadlo a těch pár dnů kdy jsem vyrazil vstříc světu a dobrodružství do mnou neprobádaných krajin, naší severní části země jsem pov

Vloženo: 08.11.2013
    Uskutečněno: 08.11.2013
  • Přetěsnění chladícího systému

Po zjištění, že skoro všude kam dojedu po mě zbyde flek na silnici v podobě chladící kapaliny jsem nemohl najít žádnou závadu odkud to teče. Všechny hadičky ok i koleno co jde do chladiče. Tak jsem musel dojet ke známýmu

Vloženo: 23.08.2013
    Uskutečněno: 23.08.2013
  • Plány do budoucna a hnědej hnus vrací úder

Po menším výletu do nemocnice na pár dnů (ne přátelé, nevyboural jsem se ) kdy jsem si z dovolené přivezl i něco jiného než extra zážitky, jsem se konečně vrátil domů a zjistil, že za tu dobu co jsem si užíval luxus p

Vloženo: 13.08.2013
    Uskutečněno: 13.08.2013
  • Milý deníčku, jsem typickým blbcem

Abych byl upřímný tak jsem si svůj první zápis představoval trochu jinak, mělo to znít jako "První šťastné kilometry" nebo "Už jsme se seznámili", ale to by nebyla ironie mládí, aby to tak nebylo. Včera jsem (viz jede

Vloženo: 23.07.2013
    Uskutečněno: 23.07.2013