Honda SW 400T (2010)

Vlastník vena307
Vloženo 10.7.2013
Aktualizováno 25.9.2013

Dvouválcoví skútr výborný nejen do města,ale i na dlouhé vyjížďky nejen po České republice.

Motorka koupena od FIRMA:Aleš Altman - Altmanmoto (Hradečno - Zatím dobrý vše co jsem potřeboval mi řekl.
Tak doufám že do budoucna bude vše jak má být.

Honda SW 600T: Zbytečně dráhy a o proti 400 není zase tak znatelný rozdíl.

První dojmy - První dojmy jsou zatím kladný vše je příjemný skútr mi sedí motor dobrý. Brzdy by mohly být ostřejší,ale s ABS fungují dobře. Tak časem uvidíme co a jak.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny který skútr nemají jenom na pár kilometru do práce nebo školy,ale kteří chtějí vyrazit i na delší turu s baťůžkem.

Doplňky na motorce - Už je jich dost.
vis Deník

SEZONA 2013

Tak sem si 9.7.2013 koupil nového mazlíka do mé další sbírky mam sním najeto teprve pár kilometru pouze při zkušební jízdě a zatím je vše jak má být.
Tak ho za dva dny dovezu nechám udělat a zkontrolovat v servisu aby vše bylo vše oka a pak už jenom hltat kilometry.

Skútr prošel kompletní kontrolou v servisu u Valinu a k mému potěšení byl skútr před koupi kompletně servírováván nový řemen který stojí 4600,- a td.,
pouze byly vyměněny kapaliny a filtry,zkontrolovaný brzdy,ložiska a vše oka pouze dotáhnout ruční brzdu jinak bez závad.

Krtek.Sileny
Krtek.Sileny napsal 26.09.16 v 17:06

měnil si kotouče i desky a kdyz tak v kolika tisici km ,neco se mi nezda ja koupil s 39000km a uz je v prdely voboje

Krtek.Sileny
Krtek.Sileny napsal 18.09.16 v 08:24 10b.

Čau mám dotaz kde kupuješ brzdové destičky a jakou značku nebo i kotouče a jak si s tim spokojen

tmaxmoto
tmaxmoto napsal 25.03.15 v 09:15 10b.

Tak desítka napodruhé, první pokus nevyšel

tmaxmoto
tmaxmoto napsal 25.03.15 v 09:11

Pěknej skůtřík, tak ještě hodně km
Za mě taky jasná desítka

ibanezak
ibanezak napsal 14.10.13 v 00:45

..nádhernej stroj..musím do něj taky jít