Honda XL 1000V Varadero (2006)

Vlastník Radim1977
Vloženo 29.6.2013
Aktualizováno 13.1.2014

Moje nová motorka,kterou jsem si dneska pořídil

První dojmy - Jsem z Havířova a byl jsem pro ni v Chlumci nad Cidlinou v Bikers crown,ale měl jsem strach z té váhy co jsem tu četl no bál jsem se se fáákt!!Jenže jakmile jsem na ni sedl a klapnul bočák tak to bylo to tam!!!pohoda a do garáže kolem auta to jde taky šupnout :-)ALE je tu jedna blbost co mě celých 300km štvala ty turbulence no to je frůza asi mám origo štít a ten půjde vyměnit za větší nějaký???:-)jóóó a ještě na ni jsou skoro nové endurácké špunty:-(((no klidná a tichá cesta fakt nabyla:-(((to musím taky vyměnit

Doplňky na motorce - na moto je jen padáky,a kufr s opěrkou
a teď jsem dokoupil i plexi mra

Varadero jsem si vybral protože se mi líbí a je v mých cenových relacích,jako koukal jsem se i na BMW GS ale ceny jsou daleko
jinak jsem zatím ujel cca 300km a jsem spokojen!!!
přesedlal jsem z suzuki gs 500e na té jsem se začínal rozkoukávat a po sedmi letech na malé motce jsem se rozhodl jít do velké cestovní

pitrosik71
pitrosik71 napsal 17.02.16 v 00:07 10b.

Pěknej Varan vypadá jak jednovaječný dvojče od toho mého Varana...tak ať Ti slouží a hodně šťastných kiláků v sedle

czunik
czunik napsal 24.03.14 v 14:17

varan je dobrej měl jsem..ale asi jsi měl došetřit na to GS

E-34
E-34 napsal 19.01.14 v 21:42 10b.

Taže vítej mezi náma .. Nejen ,že máš pěknýho ještěra ale máš i cit pro foto 10b..

Radim1977
Radim1977 napsal 13.01.14 v 18:15

Kove asi to bude originál barva Hondy páč jich tu jezdí více a jsou si myslím stejné

Kov
Kov napsal 13.01.14 v 18:08

Krásná mašina! Občas se někde v bazaru taková barva mihne a mě napadlo že ani nevím jestli tato barva byla originál od hondy nebo si někdo dal práci se s stříkáním. Je to originál honďácká barevná kombinace?