Honda XL 125V Varadero (2002)

Vlastník Fajous
Vloženo 29.6.2013
Aktualizováno 18.5.2014

Moje první motorka na silnici. Volba padla na malého varána, kvůli vzhledu, užití a vlastnostem :)

KTM Duke 125: Jezdím 60 km do školy a varadero je přece jenom pohodlnější. Další důvod byl cena.

První dojmy - Sednutí na motorku takové velikosti po letech jedění na crossu velmi zvláštní, ale po pár kilometrech jsem si na vetší rozměry a váhu rychle zvykl. První cesta byla z Pardubic do Zlína přes okresky na kterých je motorka jako doma.

Motorku bych doporučil pro - Mašinu bych doporučil 16 letým ogarům kteří rádi vycestují někam dál. :)

Doplňky na motorce - Ládák (leoš vincek), rukojeti

Varadero určitě patří k nejatraktivnějším 125 cc. Podvozek a brzdy jsou OK, ale od motoru se samozrejmně nedají čekat zázraky. Táhne pěkně ale při 80 kmh mu dochází dech a už leze nahoru pomalu, ale myslím že na 125 je to opět v pohodě. Všechno zatím drží až na ložiska na váčkách, oprava ale naštestí stála par šupů. Spotřeba je okolo 4l jak udává výrobce. Jízda se spolujezdcem je další naklad pro motor ale zvládá to. Spolujezdec sedí nejspíš pohodlně (zatím si nikdo nestěžoval). Na delší cesty je motorka jako dělaná, ale vyhýbal bych se hornáté krajině kde je nedostatek výkonu znát. Motorku můžu doporučit v 16 letech se na nic lepšího ani sednout nedá. Je to moje první motorka na silnici ,takže nemám s čím srovnávat ale po roce ježdění mě nikde nenechala stát.

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 30.06.13 v 16:41

Alesko
Alesko napsal 29.06.13 v 14:04 10b.

Moc pekna masinka ,Honda . Jasnych 10 bodov s prianim vela stastnych km.

Toecutter.
Toecutter. napsal 29.06.13 v 13:46 10b.

Máš recht, na začátek snad lepší motorky není.