KTM 990 SuperDuke (2005)

Vlastník Domino69
Vloženo 25.6.2013
Aktualizováno 30.6.2013

Nejlepší motorka, na které jsem kdy jel, zatím jsem nepoznal nic, co by mě víc nadchlo.

KTM 990 SM: Nevyhovovalo, moc měkký :)

První dojmy - Neskutečný, jen jak jsem na to sedl, nastartoval LC8, hned jsem věděl, že to je proste ONO. Rozjedu se, cítím pod sebou něco neuvěřitelného, pustím to do první zatáčky, říkám si, to prostě není možný...Tohle je proste dokonalá motorka!

Motorku bych doporučil pro - Pro agresivní řidiče :) Kteří už nechtějí lítat 300

Doplňky na motorce - Lakované části jsem dodělával, Leo Vince, páčky, Power Comander, omotávky, gripy Domino, Xenon

Chtěl jsem něco, na čem nemusím jezdit 200+ a bude mě to bavit, svezl jsem se na pár motorkách, ale nic nebylo ono, nic mě nenadchlo, až jsem našel tohle. Zpočátku se mi SuperDuke moc nelíbil, ale už jsem tomu designu přišel na chuť a neskutečně se do něj zamiloval. Kamkoliv jedu, tam na mě každej čumí a to mě neskutečně těší. Je to jako trošku motorka z jiný planety, plná zastávka lidí a všichni na mě můžou nechat oči, plus dokonalý zvuk motorky, potřebuji na sebe trošku upozornit, tak trošku otočím heftem a hned si získám svojí pozornost kolemdůjcích, či aut předemnou.
Teď něco k motorce, prý se to má hodnotit podle údajů o motorce

Jízda - 100%, nic nebrní, všechno je pohodlný, řídítka jsou správně a nohy jsou hodně ok, prostě pohodlíčko.

Motor - Je to trošku hulvát, v nízkých(do 3T) to hodně zlobí, cuká a je to takový neposedný. To ovšem ale nahrazuje to co se děje od 3T. To je prostě neuvěřitelné, nedá se pospat, to se prostě musí zažít

Brzdy - Bohužel nemám ještě monoblocky, takže to nebrzdí úplně suprově, ale dá se to, je to osazený od Bremba, takže dá se říct, že to brzdí dobře :) Ještě odzkouším třeba na Dromu.

Podvozek - Můžu s klidem na srdci říct, že tohle umějí udělat, podvozek, nemám co bych mu vytkl, sedí to jako prase, žádný houpaní neznám, ale zároveň je to pohodlný.
Na Kawě mám závodní podvozek, takže vím co jak a tenhle WP se s tím dá hodně srovnávat.

Ovladatelnost - 100%, zase, nezažil jsem nic lepšího na ovladatelnost a zábavu, než je tohle. Kam chci, tam to pošlu a ještě ve smyku a rovnou na koleno.
Těžiště to má dole, např. i baterku to má dole pod motorem, takže si to dokážete představit :)

Spolujezdetkyně - Prý oká, ale nemám za to tolik tahat, aby nespadla. Nebyla zvykla na takový tah z ničeho nic :) Jen si stěžuje, že jí smrdějí vlasy od výfuku...

Spotřeba - Tak Duke trošku žere, to je známo. Jediný co mě na tý motorce štve, je její malá nadrž, tuším 12L max, cca takže zhruba každý cca 120 km musím tankovat.

Agnosy
Agnosy napsal 07.08.16 v 18:26 9b.

Agnosy
Agnosy napsal 07.08.16 v 18:26

potřebuju jí akorát mě děsí tankovat každých 130km

Domino69
Domino69 napsal 12.11.15 v 22:53

Už jí dávno nemám :o)

gabri88
gabri88 napsal 11.11.15 v 14:59 10b.

Moc pekna, Supr popis ne ze pritelkyni ztratis

Hanys22
Hanys22 napsal 17.11.13 v 18:09 10b.