Suzuki GSF 600 Bandit (2004)

Vlastník xjacka
Vloženo 21.6.2013
Aktualizováno 27.9.2013

Velice pěkná motorka. Trochu byla upravena již od předchozího majitele. Zatím jsem s ní spokojen. Jen se mi zdá trochu těžší a manipulace s ní není vždycky jednoduchá.

Honda CB 600F Hornet: cena, naskytla se příležitost na pěkného bandita

První dojmy - Svezení je super. Pro mě ve všech ohledech dostačující. Co mě překvapilo, jak hodně brzdí motorem. V ostatních ohledech mi vyhovuje. Ale taky se mi zdá, že mám nějak často prázdnou nádrž :).

Doplňky na motorce - Od předchozího majitele:
Moje doplňky:
padací rámy,
držák na telefon,
nosič, plotna a kufr

Tenhle motorka mi padla do oka na první pohled. Jel jsem se na ní podívat a bylo jasno. Podle recenzí je to nenáročný stroj který prostě jezdí. Po několika set prvních kilometrech musím potvrdit. Podle mého názoru je výkon dostačující, na brzdy si také ztěžovat nemůžu. Možná by neškodilo trochu přitvrdit podvozek. Ještě plánuju přikoupit nějakou výbavu a pak už jen jezdit a jezdit. Zatím jsem pořídil jenom padací rámy a držák na telefon. Od předchozího majitele jsou ale pancéřové hadičky, závažíčka a plexi štítek.

hazbenda
hazbenda napsal 18.01.14 v 11:15 10b.

10b...,,brácho,, ...moooc pěkná ...přeju mnoho radostných km

xjacka
xjacka napsal 06.07.13 v 19:37

díky

istonbike
istonbike napsal 21.06.13 v 20:52 10b.

Tohle je nejpěknější a nejklasičtější model Banďoura v té úplně nej barevné kombinaci přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle