BMW R 1100 R (1998)

Vlastník plyňouš
Vloženo 17.6.2013
Aktualizováno 12.4.2014

Co říct ? Je to prostě BMW! Ne každému se tenhle stroj zamlouvá, ale nechci mít přeci motorku jako každý druhý ne? Je to německá technologie, pověstná preciznost zpracování no prostě neuvěřitelný kus železa s opravdu slušným krouťákem!

Yamaha XJR 1300: Byla to na mě už velká ,,bestie"

První dojmy - Sedal jsem na ní s respektem. Pravda 250kg živé váhy... Po pár metrech jsem měl najednou dojem že na ní jezdím odjakživa. Vynikající stroj! Jediná neduha je dle mého převodovka. Asi ještě nevím jak na ni, ale podřazení je docela nepřesné a je vždy doprovázené kovovým zvukem...

Motorku bych doporučil pro - Myslím si, že tenhle stroj ocení snad kazdý kdo obdivuje řemeslný fortel a kvalitu zpracování celého stroje.

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti
kufry 3x

No mám zatím najeto cca 300km tak nemůžu soudit. Je to ale láska na první svezení! Dostatečný výkon stroje a vynikající podvozek slibuje pohodlné cestování i na dlouhé vzdálenosti. Jediné co zatím kazí dojem je poměrně nepřesné a hlučné řazení. Ale je možné že jen nevím jak na to, přeci jenom Jawa to už není :o)

464646
464646 napsal 24.02.14 v 16:47

No musím ti blahopřát k této koupi,vypadá na tyto léta fakt v dobré kondici .Tak hodně pohodových km.Tak at se kola kroutí dál .10b. .

Alan-2
Alan-2 napsal 20.06.13 v 23:25

Tak koukám, že jsi dojel dobře , ať ti slouží a dělá jenom radost .
Hodně šťastných km i zážitků a šťastných návratů , měj se

Toecutter.
Toecutter. napsal 17.06.13 v 21:55 10b.

Krásná, jistě bude spolehlivě sloužit, tenhle motor je legendární ! Užívej léta, jasných deset.

mrnuss
mrnuss napsal 17.06.13 v 21:35 10b.

no peknej kousek zeleza jasnych deset