Yamaha FZS 1000 Fazer (2004)

Vlastník Lucas87
Vloženo 17.6.2013
Aktualizováno 11.8.2020

No co sem napsat, koupil jsem si "fejzříka" včera, nalítali jsme spolu 450 km za dva dny a jsem unešen a nadmíru spokojen.

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes (Bylany) - zatím pouze kladné :-)

Kawasaki Z 750S: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy? No po GS 500E :-))) snad všechno dobrý. Na to jak je to velká a silná motorka dobře se ovládá, krásně brzdí, tahá jako blázen a první nádrž vyjela za krásných 5,7 l.

Doplňky na motorce - Padáky, zvýšené turistické plexi Givi.

Tento stroj sem si vybral, protože to byla moje "modla" už celkem dlouho. A nakonec jsem si splnil svůj sen. :D

Jinak podvozek zatím spokejenost, výkon víc než dostačující, brzdy super, světla super.
K negativní stránce, trochu se jí chce "stavět" na zadní zvláště ve dvou při svižné jízdě.
Ale nic tragického.

Edit: 23.6.2013 Tak máme spolu prvních 1000 km od koupi a jsem pořád stejně nadšenej. Spotřeba podle nádrží: 5.76 l, 6.17 l, 6.9 l (na mě hodně svižná jízda), 5.59 l (výlet s batůžkem)

espan
espan napsal 19.06.13 v 07:46 10b.

Fazer se mi vždycky líbil

espan
espan napsal 19.06.13 v 07:45

Fazer se mi vždycky líbil

chuan
chuan napsal 17.06.13 v 09:57 10b.

Je to parádní mašina to musím uznat , hlavně má šikovně vyřešený zrcátka. Přeju hromadu šťastných kilometrů

Mike70
Mike70 napsal 17.06.13 v 08:22 10b.

Gratuluju, taky si na ní dloho myslím al nejsou love a trochu s ebojím nákladů na provoz. myslím, že ta spotřeba první nádrže je irelevantní, až za to začneš tahat, tak uvidíš Přeju samé kilometry bez nehod a pokut