Husqvarna TE 610 (1999)

Vlastník Luďa_
Vloženo 16.6.2013
Aktualizováno 21.1.2014

Hravá,vykoná, v terénu možná až moc :D , Po zadním/předním kole jezdi bez problému po zadním se bez problému drží od jedničky až do konce pětky .. Prostě maximalní zábava za dobré peníze..

Husaberg FE 650: nedostatek financí a absence motardovych kol
KTM EXC 300: Nikdy jsem nevlastnil čtyřtakta tak jsem si to chtěl vyzkoušet :-D

První dojmy - Mám ji teprve třetí den ale zatím jsem úplně nadšen z jejího výkonu nejdříve jsem ji měl obutou na motardech,, dnes jsem obul na špalky a ten rozdíl je brutalní v terenu má výkonu na rozdávání většinu času se zatím bojím přidat plyn :D

Motorku bych doporučil pro - pro všechny nevybouřené lidi s citem v pravé ruce :D

Doplňky na motorce - Zvlášť motardove kola , zrcátko acerbis ve kterém sice nic nevidím ale je tam :D přední a zadní blatník z novějšího modelu.

Mám ji teprve pár dní ale po názorech které slýchám ze všech stran a čtu je i tady na fóru si z první výplaty udělám preventivně rozvody .. a pak se vrhnu na nějaké kosmetické vady .. kdyby měl někdo s tímto strojem a sháněním dílu zkušenosti napište..
Po pár vyjížďkách v terénu žasnu nad výborným odpružením motorky i když na malých dírách dost vibruje ty velké ani necítím. Nemluvě o tom že jsem se po svojí chybě ocitnul tak 2,5m nad zemí v zhruba 50° náklonu na pření kolo , a i přes smrt v očích jsem na přední vidlici dopadl jako do peřinky tak v tu chvíli jsem opravdu měl nutkání předešlému majiteli jet poděkovat za výměnu oleje a gufer ve vidlici :D
Je to opravdu něco neskutečného mít v terénu tolik výkonu pod pravou rukou a mít strach abych náhodou nepřidal při výjezdu moc :D Chyby jezdce se neodpouští :D

Po pár vyjížďkách se vyskytla první vada uprostřed lesa mi prasklo spojkové lanko .. A i přes to musím motorku pochválit že jsem bez problému ujel další 3 kilometry lesem i bez spojky v řazení nahoru i dolů při správných otáčkách nebyl žádný problém tak samo i s vyřazováním při pomalém sjezdu z kopce. To mi od 14 let staré převodovky přijde víc než bych mohl chtít..
Druhý den jsem zajel koupit za 60kč lanko na Jawu 250 trošičku upravil bovden vyladil napnutí lanka a asi po pul hodince práce se jezdí dál.

V tuto chvíli jí mám asi půl roku vrazil jsem do ni hodně času pro mě i hodně peněz ale vyplatilo se. Chtěl jsem jí prostě mít ve špičkovém stavu ne jako každá druhá na inzerci která je už dávno v rozkladu.. Za tu dobu motorka dostala nový lak, potah sedla, motárdové gumy, Rozvoďák, teď už druhý olej, Počítadlo motohodin ( abych nezanedbal servisní intervaly) , Cyklo-tachometr ( protože mi přijde praktičtější než ten ohavný původní ) , Rolnu na řetěz , Vzduchový filtr, plno připravku na udržbu po každe vyjiždce, Těsnění pod hlavu ( po rozhovoru s technikem mi ale nakonec zůstalo viset na zdi ) Jak se mi to s tím stavem povedlo posuďte podle posledních fotek , Já sám jsem s ní naprosto spokojen a pořád mě překvapuje ,, Momentálně je ve stavu kdy chytá na první šlápnutí, snad to dlouho vydrží :D

s4r
s4r napsal 24.09.17 v 12:13 10b.

Máš to pěkný, vážně o ní uvažuji na zkoušku, na podzim/zimu/začátek jara, abych mohl jezdit "celoročně"...
Endura sly vzdycky mimo mě, ale tady u nás v okolí jsou cesty, kde by se dala užít zábava, tak to ve mě hodně hlodá... A TE610 zatím vede...

Kanogal
Kanogal napsal 15.08.17 v 14:44 10b.