Kawasaki Versys 650 (2009)

Vlastník -PJ-
Vloženo 16.6.2013
Aktualizováno 6.1.2014

Vloženo: 01.04.2014, Uskutečněno: 29.03.2014, Stav tachometru: 13100 km, Zhlédnuto: 12x

Takze po minulej sezone som sa rozhodol ze chcem jazdit pohodlnejsie aj pri vyssich rychlostiach, na dialnici to uz nad 120kmh nebolo na dlhsie presuny.
Najlacnejsia, ako-tak rozumne vyzerajuca varianta, bola GIVI D405ST za cca 65Euro.

Montaz bez problemov na povodne uchytenie, povodne sroby.

Najprv nastavena do najnizsej polohy, tam sa objavili turbulencie do hlavy a ramien nad cca 70kmh, po presunuti do strednej pozicie bez problemov.

Vyhody: 100% lepsie ako original plexi
Nevyhody: stit je jednoduche prehnute plexi, pri vyssich rychlostiach sa trasie, nieje vystuzene nejakym vylisom alebo niecim podobnym, preto asi boli tie turbulencie pri nizsom nastaveni, pre perfekcionalistou by to mohol byt problem, 99% zvysnych nas to nebude riesit
Dalsie nevyhoda sa ukazala v nekompatibilnosti s chranicmi ruk ktore do plexi narazaju v krajnych polohach. Zase, 99% z nas to nebude riesit

• Montaz "home-made" GPS drziaka

Vadilo mi vozit GPSko namontovane na rajdach, v integralke sa clovek musel dost sklonit aby na to videl. Urobil som si jednoduchy drziak s dvoma zasuvkami, USB a klasicka. Drziak umoznuje namontovat cokolvek co ma kla

Vloženo: 10.06.2014
    Uskutečněno: 05.06.2014
  • Montaz MadeInChina Interkomu (BT Interphone)

Dlhsiu dobu mi uz vrta v hlave komunikacia na motorke. Chcel som vyriesit len komunikaciu bike to bike ale nakoniec som toho vyriesil viac. Za EU interkomy sa mi vobec nechcelo davat 150+ Euracov, tak som najskor rozm

Vloženo: 12.05.2014
    Uskutečněno: 12.05.2014
  • Sezona 2014 zacina

Takze pocasie praje, zaciname.. Ozivenie motorky totalne bez problemov. Na konci sezony som zabudol vybrat baterku, vyberal som ju az niekedy v Januari, potom ponechana len v byte bez dobijania. Teraz som ju namontova

Vloženo: 01.04.2014
    Uskutečněno: 15.03.2014