Triumph Legend (1999)

Vlastník wytty
Vloženo 15.6.2013
Aktualizováno 15.6.2013

Jedním slovem Triumph. Originální klasika.

Motorka koupena od soukromý prodejce ostrava - jednání v pořádku, ale na motorce jsem časem našel několik skrytých závad a podivností, které naznačovali mírné zbastlení po bouračce

První dojmy - Ta motorka mě na první pohled dostala. Skvělý oldschool vzhled a navíc je prostě velká. Velká slza nádrž, masivní motor. Máte pocit, že řídíte něco!!! Výfuky doutníky se skvělým zvukem

Ještě než jsem ji koupil, tak jsem se v recenzích dočetl, že to je spolehlivý, skvěle ovladatelný stroj s klasickým zjevem. Můžu jen souhlasit.
Po prvním svezení mě dostal skvělým zátahem od spodu a zvukem doutníkových výfuků. Na druhé svezení jsem postrádal šestku. To jsem vyřešil novou řetězovkou s kolečkem, kterému jsem dopřál jeden zub navíc. Výkon to nijak neovlivní a cestování na delší vzdálenost je příjemnější.
Příbuzní a kamarádi v mém okolí mají různé Hornety, SV, Bandity... Triumph je nepřekonatelný. Skvělý průběh a výkon motoru, žádné záludné momenty, pohodlný posez, vzhled. Všude kam přijedete vzbudíte zájem. Moc jich tady nejezdí.

Legend byl opravdová srdcovka, která vyhovovala všem mým potřebám a "potěchám". Těžko se mi s ním loučilo

fery251
fery251 napsal 17.06.13 v 20:03 10b.

Krasavec každým coulem...

pidi
pidi napsal 15.06.13 v 21:09

K tomu není co dodat Opravdu skvělá volba

istonbike
istonbike napsal 15.06.13 v 18:17 10b.

Třemi slovy...Nádherná Triumphální Legenda přijmi 10b s přáním hodně parádně,triumphálních kilometrů v sedle