Suzuki VS 1400 Intruder (2000)

Vlastník Pepa004
Vloženo 10.6.2013
Aktualizováno 21.2.2019

Skvělý stroj pro pohodovou jízdu i na delší cestování.

Motorka koupena od Soukromá osoba ze SRN - Naprosto bez problémů

První dojmy - Motorka mi hned padla do ruky, je to již několikátý model se kterým jezdím. Nenáročná na údržbu , uživatelsky přívětivá, motorově vynikající. Skvěle sedí v zatáčkách a dokáže se i docela svižně rozjet. Fantastický kroutící moment.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro vyježděnější jezdce a jezdkyně .. . Pro někoho, kdo nechce oslňovat rychlostí , ale volí spíš pohodou jízdu a kochání se krajinou.

Doplňky na motorce - Instaloval jsem přídavnou rampu světel , vyšší plexi štít a padací rám vše od Highway .
Původní výfuky jsem nahradil laděnými od Vance & Hines Clasic II ( opravdu brutální zvuk )

Průměrná spotřeba - 5.02324 l/100km

Suzuki Intruder 1400 GLP byla jasná volba. Je to nádherný stroj, jednoduchý, štíhlý.
Najel jsem na něm skoro 30000 km a nikdy mě v ničem nezklamal. Pokud se dodržují servisní intervaly odmění se bezstarostnou jízdou.
Motor táhne už odspodu v celé škále a dovoluje mimo klidné jízdy i dravější režim s
hlubokými náklony v zatáčkách.
Brzdovému systému by slušelo menší posílení , ale pokud se dávkuje síla rovnoměrně není problém.
Spolujezdec má dostatek místa i na stroji bez úprav ,stupačky jsou optimálně vysoko
pro pohodlný posed.
Úložný prostor je zcela na individualitě každého motorkáře ať už zvolí klasické kufry , nebo se rozhodně pro něco originálního , fantazii se meze nekladou.
Spotřebu jsem prozatím udržel v rozmezí 5 - 5,5l na 100 Km ... nejezdím nijak přehnaně rychle , spíš si vychutnávám jízdu.
S mašinou se dá jed skoro kdekoliv , vyjma těžký terén a snad Sahara, ale úplně ideální jsou kvalitní okresky nebo silnice I. třídy, průjezdy vesnicemi , spousty zatáček .
Tam si plně vychutnám skvělý pocit z jízdy.

Čadil
Čadil napsal 07.08.20 v 08:25 10b.

alterego
alterego napsal 25.05.18 v 19:07 10b.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 26.05.17 v 14:23 10b.

Zase jeden pěknej stroj na světě . Hodně km na cestách a čus

babula
babula napsal 05.03.15 v 16:50 10b.

Krásnej Introš . Kolama dolů , suchou stopu a slunce v zádech . Ode mě 10b

Luba73
Luba73 napsal 03.01.15 v 23:14 10b.