Suzuki GSX-R 750 (2004)

Vlastník pepito46
Vloženo 7.6.2013
Aktualizováno 1.4.2018

raketa se kterou se rozhodně nudit nebudete.

Honda CBR 600RR: důvod neuveden
Yamaha YZF-R6: důvod neuveden

První dojmy - Tak moje první jízda s touto mašinou byla od prodejce v roce 2012 na konci Března. Vezl jsem si ji ze Zlína a bylo tak 14stupnu max. takže na nějaký testování jsem si musel počkat na lepší počasí. Byl jsem tak plnej emocí že mám novou mašinu že bych si nějakých chyb snad ani nevšimnul. stačilo zatáhnout heftem a jen se mi natahoval pěkně zmrzlej úsměv od ucha k uchu.

Motorku bych doporučil pro - pro jezdce co mají rádi rychlejší tempo

Doplňky na motorce - padáky,větší plexi(výborný nejen na cestování) yoshi výfuk

Tak tento stroj jsem si vybral hlavně kvůli výšce sedla. (díky mé výšce 184cm)
Dále se mi moc líbí gsxr takže nebylo moc nic řešit. Litra jsem hnedka nechtěl tak jsem si vybral mezi. S motorkou je fakt velká zábava, neměl jsem moc zkušeností s jinými motocykly takže nemůžu soudit jakej je podvozek motor,převodovka atd. Ale podle mě u této mašiny je trochu tužší převodovka hlučnější chod motoru jako kdyby jste začínali mít v háji rozvodák (obrazně řečeno) a brzdy bez pancéřek po zahřátí a závodní kapaliny jsou fakt marný. to je jediný co bych vytkl.. dle mě na ten rok kvalitní nárust výkonu. nevytrhne vás to z trenek až pří 11 000 jak každá 6tka, ale už si to hezky tahá od spodu. Nejvíc tomu svědčí středně rychlí točky kde ukáže své parametry. Nějaký pomalí vracečky a šikany to bych řekl že není pro tento stroj.
Po městě s tím radši nejezdite jinak to upečete 1,2, stupně tak se to strašně hřeje.

Po delších cestách mám kule na maděru a necejtím nohy, ale po každý se chci vrátit zpět do sedla protože ten pocit v něm je k nezaplacení