renocar_unor

Kawasaki VN 750 (1993)

Vlastník Doth
Vloženo 3.6.2013
Aktualizováno 17.7.2013

V roce 2006 jsem byl už hrozně starej a tak jsem zjistil, že potřebuju choppera . Bylo nutný, aby to jelo a nesměl to být cruiser. Volba padla na Kawasaki VN 750.

Motorka koupena od bgr (Praha 6-Vokovice) - OK

Yamaha XV 750 Virago: Vzhled - absence rámu před motorem u XV

První dojmy - Splněná očekávání. Byl to chopper, ale jelo to jak naháč. Posez nebyl zrovna ideální a nedalo se s tím moc dělat, protože díky kolenům svodů nebylo moc prostoru pro posun stupaček. Hned jsem z toho sundal vše, co nebylo nutný, jako přídavný světla, ozdobný hefty apod :-D

Motorku bych doporučil pro - Pouze pro srdcaře, dnes už je spousta zajímavějších motorek s lepšími parametry.

Doplňky na motorce - Ptákovinky od předchozích majitelů, na který mě moc neužije.

66 hp při 7500 otáčkách umělo s 226 kg slušně mávat. Akcelerace byla slušná a maximálka někde okolo 180 kmh taky. Dnes už to nejsou čísla, který by někoho ohromily, ale mě se to tenkrát zdálo dostačující a nebyl problém sem tam vyškolit papírově silnější stroj Pomáhaly tomu i 2 kotouče a nastavitelné zadní tlumiče.

Odjel jsem na něm 2 dovolené, včetně průjezdu Plitvického národního parku po lesních cestách

Po 3 sezónách mi přece jen výkon přestal stačit a já začal hledat něco cestovnějšího, co umí i trochu zatáčet.

Piki
Piki napsal 27.01.15 v 19:39

Má to něco do sebe

Boža
Boža napsal 04.06.13 v 20:34 10b.

Pěkný Vulkán za 10 bodů

fery251
fery251 napsal 04.06.13 v 18:40 10b.

Pěkný...a zajímavej přístup...většina z nás tam spíš ty věci navěsí...

pelito
pelito napsal 03.06.13 v 22:11 10b.

nádhera