renocar_unor

Simson SR 50 (1989)

Vlastník martinmosna22
Vloženo 2.6.2013
Aktualizováno 11.6.2013

Je to německá motorka vyrobená značkou IFA rozšířitelná až na 110 ccm pomocí nového valce,hlavy,klikové hřídeli a pístu.

Simson S 51 Elektronik: důvod neuveden
Simson S 51 Enduro: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy v mích 12ti letech byly že je to velká motorka a težko si na ni zvyknu... První jízda byla v tom smyslu jak je to siná motorka ale po pár tydnech mě to omrzelo.

Motorku bych doporučil pro - pro začínající jezdce.

Vzhledem k věku tehdá 12ti let a mladické nevybouřenosti sem to bral jako dobrou alternativu.Otec mi řika že jako mladý to jezdilo perfektně,dělaly na tom blbosti a dovezlo je to všude.Původně sem chtěl enduro , ale na aukru se naskytla dobrá nabídka a tak jsem ho vzal.Byla nepojízdná, ale během tří hodin sem ji dal do chodu a šel ji projet... po jendom kilomentru sem si to trochu oťukal a uz to bylo.Hned sem ukoušel co to umí...A na vek 12 let to rozpalit na 75 km/h pro mě bylo obrovské vzrušení.Krásně to táhlo.Motorka bohzžel má měkčí podvozek a je málo dynamická.Ale narozdíl od stadiona s 22 to byl pokrok obrovský...U stadiona sem se rozjel na jedna.. zařadil dva a musel sem přišlápnout do kopce ve kterém bydlím.U simsona si do tehož kopce mohu jet v klidu na trojku.Mtorku až na problémi s karburátorem musím pochválit,vydrží dost.

s_osna
s_osna napsal 14.11.16 v 14:53 5b.

za péči o Síma-1,za péči o dvorek a dům-5.Nějaký ghetto či co?Nebo Rumunsko.