Yamaha FZS 1000 Fazer (2003)

Vlastník ulort
Vloženo 28.5.2013
Aktualizováno 5.9.2015

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 22 záznamů

Dušan68
Dušan68 napsal 13.04.18 v 18:49 10b.

Kohout
Kohout napsal 06.06.17 v 00:01 10b.

peterK600
peterK600 napsal 23.08.16 v 17:25 10b.

Ahoj dakujem za pekny popis, zvazujem kupu tejto motorky a som rad ked si mozem nieco taketo o nej precitat.
Peter

context napsal 18.09.15 v 16:16

Aha tak to chce pořádnou mašinu, i ten fazer co máš vypadá krásně a poslouží líp než ten SS ty supersporty jsou menší než cestovní, hlavně je poslední dobou zmenšují nebo se mrkni na yamahu xjr 1300, to může byt dobrý stroj nebo pak cendura. Servisní intervaly mam taky po 10 000km na olej, ale měním po 8 000, raději dřív, než pozdě a kontrola ventilů po 20 000 km, ale ještě jsem se k ním nedostal, přes zimu bude času dost

ulort napsal 13.09.15 v 20:50

Já měřim cca 182cm a mam kolem metráku,obvod přes hrudník víc jak 125-130cm takže já se na žádnou silniční mašinu nějak extra neposkládám.Posez mi ze silničních mašin vyhovoval asi jen na té hayabuse co sem teda měl možnost vyzkoušet,navíc mam v háji záda z bouračky v autě tehdy čerstvě po řidičáku.Mě vyhovuje nadmíru motor Fazera.Díky tomu exupu to jede odspodu nádherně.. to asi R1 ne-e.Navíc když vidim ty čísla na otáčkoměru u R1,tak si vždy pomyslim,že ten motor musí dostávat záhul o dost víc.Fazer bude asi trvanlivější... navíc má extra dlouhý servisní intervaly.Olej napsanej po 10 000km.. já ho někdy udělám po 4 tis. jednou sem dělal asi po 8 tis. Ventily taky,hrozně dlouhej interval..

context napsal 12.09.15 v 18:23

Jj jdu do něj, ještě něco málo pošetřím a jedu pro něj jj z haybusou tě chápu, je to taková mašina pro puberťaky, kteří potřebuji lítat 300 ale FZ1 to je dobrý bike, ale nemá karburátor, nebo si kup yamahu yzf r1 r.v. 2005 poslední model s karburátorem a má o 5 kw víc

ulort napsal 05.09.15 v 21:41

Dlouho neuvažuj,počkej na zimu a pořiď :) Mě se občas honí hlavou pěkný kraviny,jestli nepřeskočit někam jinam :) cestovní brambora tipu K 1600 GT je mimo moje finanční možnosti,půjčovat na mašinu si nebudu nikdy, i kdybych na ní měl,tak jsem na ní ještě relativně mladej ... Hayabusa,což je takovej muj pozdně pubertální sen,odpověď na ní zní asi takhle - ? ... !!! Jestli mě chápeš :) netřeba slov... no a přemejšlel sem nad novějšim fazerem - FZ1.. je to brutálně nádherný podle mě,nejenom sliny mi z toho tečou :D ale pro mě má karburátor veliký charizma,duši,možná i srdce :D

context
context napsal 05.09.15 v 20:36 10b.

pěkný fazer taky o ním uvažuji tak ať ti dlouho slouží a dělá jen radost, přeji hodně najetých km v sedle hlavně bez nehod.

FrcoCZ
FrcoCZ napsal 19.09.14 v 23:10 10b.

Julresk
Julresk napsal 02.03.14 v 18:36

Pěknej Fejzřík , Mohl bys mi napsat, kde sis nechal přešít sedlo, je moc pěkný a kolik tě to stálo, dík za odpověď.
julek.resko@seznam.cz

Mipule
Mipule napsal 21.02.14 v 12:30 10b.

S Mazlíkem zdravíme brášku! Je krásnej.. Ať se daří..

Strycek_Fido
Strycek_Fido napsal 15.02.14 v 16:50

nastarnouci a stale krasna

Grenz
Grenz napsal 21.12.13 v 10:21 10b.

Kubeja
Kubeja napsal 04.06.13 v 22:22 10b.

Prostě fazer, líp jsme si vybrat nemohli :)

ulort napsal 30.05.13 v 13:21

Všem moc děkuju,až na nějaký ty šrámy a klasicky opotřebovaný díly je krásná,motor šlape dobře a jede to jak p... :o) co víc si přát.

chuan
chuan napsal 29.05.13 v 21:48 10b.

Je to pprostě suprová motorka kdyby měl kardan a tužší pérování nikdy bych ho neprodal. D oteď vzpomínám na tu jednoduchost a spolehlivost.
Ať ti dělá dlouho radost

johny5
johny5 napsal 29.05.13 v 15:20 10b.

Jaký světla nesedí? Dovolím si nesouhlasit, FZS 1000 je s těmahle světlama asi 15 let na světě a za tu dobu si našel tisíce obdivovatelů (i mě)
Je to nádhernej kousek , kterej bych taky jednou chtěl, takže Ti můžu jen tiše závidět. Čirý sklíčka mu budou slušet, ale bacha aby to bylo dobře vidět za ostrýho slunka (vlastní zkušenost)
Ať Ti to jezdí draku, hafo km v sedle a hlavně kolama dolů

ulort napsal 28.05.13 v 23:51

Teflonko je to ale tak ne :o) v dnešní době je to častější a častější,konkurence roste jak mezi výrobci dopravních prostředků,tak mezi potencionálními partnery :o) ošklivá to doba :o)

GSorca
GSorca napsal 28.05.13 v 23:48 10b.

Moc pěkná, přeju hodně kilometrů

ulort napsal 28.05.13 v 23:48

Ty světla tam opravdu moc nesedí,ale hlavně,že svítí :o) přemýšlím o ledkových s bílým sklem,stojí to pár korun,ale ted mě na něm čeká dost práce a peněz moc neni :o)

Teflonka
Teflonka napsal 28.05.13 v 22:20 10b.

Nooo Fazery mám ráda, jsou to krasavice či krasavci, a ještě jsi mne zaujal měněním různých věcí a osob. Tak ať ti to jezdí a za mne 10b a ať nepřebereš

pajabaja
pajabaja napsal 28.05.13 v 22:10 10b.

Ty zadní světla tam vůbec nesedí, ale jinak nádherná mašina Hezký Fazeřik a musí frčet jak raketa. Ať dělá jen radost